کالکشن Tomb Raider I-III Remastered معرفی شد

کالکشن Tomb Raider I-III Remastered معرفی شد

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ , ۲۱:۱۲

در جریان برگزاری رویداد Nintendo Direct، شاهد رونمایی از ریمستر بازی‌های اول تا سوم فرنچایز Tomb Raider بودیم که در قالب کالکشن Tomb Raider I-III Remastered عرضه خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

سال قبل بود که به طور رسمی اعلام شد استودیو کریستال داینامیکس در حال ساخت بازی جدیدی از فرنچایز Tomb Raider با موتور آنریل انجین ۵ است که کارگردان بازی Days Gone یعنی جف راس، در سمت کارگردان طراحی روی این بازی کار خواهد کرد. اما با معرفی این بازی به تازگی و مشخص نبودن زمان عرضه‌ی آن، طرفداران سری می‌توانند با تجربه‌ی بازی‌های اول تا سوم فرنچایز Tomb Raider به شکل ریمستر شده، خاطرات خوب خود را از ماجراجویی‌های خطیر لارا کرافت زنده کنند. استودیوی باسابقه‌ی Aspyr که از سال ۱۹۹۷ در زمینه‌های مختلفی از جمله پورت عناوین مختلف ویدیوگیمی برای کامپیوترهای شخصی مشغول فعالیت بوده، توسعه‌ی این سه‌گانه‌ی ریمستر شده را برعهده داشته است. این سه‌گانه شامل هر سه بازی اصلی عرضه شده برای پلتفرم پلی استیشن ۱ به همراه تمامی بسته‌های الحاقی توسعه یافته برای آن‌ها است.

البته این ریمستر، یک جهش گرافیکی قابل توجه به شمار نمی‌رود و تنها ناهمواری‌های موجود در مدل‌های گرافیک نسخه‌ی اصلی را بهبود می‌دهد؛ با این حال، کسانی که همچنان به دنبال یک تجربه‌ی نوستالژیک اصیل از این بازی هستند، می‌توانند حالت مخصوص به ریمستر را خاموش کنند. همچنین هنوز به مدرن شدن کنترل بازی یا ماندن بازی روی کنترل‌های قدیمی Tank اشاره‌ای نشده است (در بازی‌هایی که از مدل کنترل‌‌های Tank بهره می‌برند، حرکت بازیکن نسبت به موقعیت خود است تا زاویه‌ی دید دوربین بازی؛ مانند بازی‌های Resident Evil 3: Nemesis و Silent Hill).

کالکشن Tomb Raider I-III Remastered در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۴ (۲۵ بهمن) برای نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ و ۵ عرضه خواهد شد؛ در ادامه، تصاویری از این ریمستر کالکشن مشاهده می‌کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: