بازی Counter-Strike 2 واقعا چه زمانی عرضه خواهد شد؟

بازی Counter-Strike 2 واقعا چه زمانی عرضه خواهد شد؟

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ , ۲۰:۰۶

با رونمایی از بازی Counter-Strike 2 در بهار امسال، کمپانی ولو اعلام کرد که Counter-Strike 2 در تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، اما اکنون می‌گوید به‌زودی عرضه می‌شود که اندکی برای طرفداران عجیب است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا بیستمین سالگرد تاسیس فروشگاه استیم توسط کمپانی ولو جشن گرفته شد و بازیکنان به پاس این مناسبت به تخفیفات هنگفتی برای خرید هر بازی دست پیدا کردند. در این بین، مهم‌ترین نکته‌ای که شرکت ولو به آن اشاره داشت در کمال تعجب، بازی Counter-Strike 2 نبود و تنها به اولین بازی ترد پارتی عرضه شده روی استیم یعنی Codename: Gordon اشاره کرد. خب اگر از جمله طرفداران منتظر برای عرضه‌ی بازی دوم باشید، به خوبی حس کرده‌اید که ولو با این سکوت عجیبش چه بلایی بر سر بازیکنان آورده است.

درست در اوایل سال جاری میلادی بود که کمپانی ولو در یک خبر غافلگیر کننده، از بازی Counter-Strike 2 رونمایی کرد و بیان داشت که این بازی به صورت یک به روز رسانی رایگان برای دارندگان بازی قبلی یعنی Counter-Strike: Global Offensive عرضه خواهد شد و البته تمامی اقلام‌های تزیینی خریداری شده توسط بازیکن در این بازی نیز به Counter-Strike 2 منتقل خواهد شد. پس از این رونمایی ناگهانی و مدتی بعد، بازیکنان به شکل بسیار محدود توانستند تا نسخه‌ی بتای بازی را تجربه کنند و البته جزییات آن‌چنانی نیز از این تست به بیرون درز نکرد.

بازی Counter-Strike 2 واقعا چه زمانی عرضه خواهد شد؟

اما در جدیدترین اظهار کمپانی ولو در بیستمین سالگرد استیم، این شرکت به انتشار آپدیت عظیم خود برای کلاینت استیم، حضور بیش از ۱۱ هزار عنوان تاییدشده برای استیم‌دک و البته ورود بازی Counter-Strike 2 (و عرضه‌ی آن به زودی) اشاره داشت. ما هم مانند بسیاری طرفداران معمای واژه‌ی «به‌زودی» را هنوز حل نکرده‌ایم اما شما بگویید؛ آیا نیمه‌ی سپتامبر نیز جزو تابستان محسوب می‌شود؟

به هرحال، Counter-Strike 2 یک دنباله برای بازی قبلی خود است که عرضه‌ی اندکی عجیب و غریب به نظر می‌رسد؛ بهبود عملکرد نارنجک‌های دودزا، فیزیک آب، ایجاد یک سیستم Matchmaking و Ranking کاملا بازنگری شده و مهم‌تر از آن، برگزاری مسابقات سالانه‌ی Esports در یک دنباله‌ی بهبودیافته شاید بتواند دلایل عرضه‌ی این دنباله‌ به نظر برسد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: