بازی سوم فرنچایز Star Wars Jedi در حال توسعه است

بازی سوم فرنچایز Star Wars Jedi در حال توسعه است

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۱۹ تیر ۱۴۰۲ , ۱۱:۳۳

بنا بر اعلام وب‌سایت Tech 4 Gamers به نظر می‌رسد، استودیو ریسپاون توسعه دهنده‌ی دو بازی Fallen Order و Survivor در حال توسعه‌ی بازی سوم فرنچایز Star Wars Jedi است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو ریسپاون در قابل اعتمادترین روزهای خود به سر می‌برد. هنر و تلاش این استودیو در ساخت هر بازی جدیدی که در نظر داشته باشد، بسیار قابل تحسین و مهم است. از انتشار دو بازی باکیفیت از سری Titanfall تا ساخت عنوان شوتر آنلاین Apex Legends که اخیرا به شدت مورد توجه تیم‌ها و نهادهای برگزار کننده‌ی رقابت‌های eEsport قرار گرفته است و در نهایت، توسعه‌ی دو بازی خوش‌ساخت از سری Star Wars Jedi، همه را به آینده‌ی درخشان‌تر این استودیو امیدوار می‌کند. اکنون به نظر می‌رسد تلاش این تیم برای تکمیل یک سه‌گانه از سری Star Wars Jedi همچنان تداوم دارد.

با اعلام وب‌سایت Tech 4 Gamers، استودیو ریسپاون در وب‌سایت کمپانی EA آگهی‌های شغلی جدیدی را برای حضور در تیم توسعه‌ی Star Wars استودیوی خود منتشر کرده است. بر این اساس، جایگاه‌هایی چون Senior VFX artist و Senior combat designer نیازمند حضور نیروهای جدید است.

طرفداران این سری اکشن از شنیدن این خبر چندان غافلگیر نشده‌اند، چرا که با توجه به موفقیت‌های انتقادی و تجاری دو سری، به‌خصوص کسب متای ۸۵ برای بازی دوم و البته ابراز تمایل توسعه دهندگان برای ایجاد یک سه‌گانه‌ از این فرنچایز، همه بر ساخت بازی سوم تاکید داشتند. البته که بسیاری هنوز منتظر رفع ایرادات نسخه‌ی PC بازی دوم و البته پولیش کامل نسخه‌ی کنسولی آن هستند و باید منتظر برنامه‌های آینده‌ی این استودیو ماند.

بازی سوم فرنچایز Star Wars Jedi در حال توسعه است

دو بازی Fallen Order و Survivor از سری Star Wars Jedi با کسب متاهای ۸۱ و ۸۵ و طراحی سیستم مبارزات جذاب، قرار دادن جهانی غنی و البته داستان‌گویی تاثیرگذار توانست پس از ‌مدت‌ها بازی‌های تک‌نفره‌ی باکیفیتی از این مجموعه در اختیار بازیکنان قرار دهد و نشان دهد پتانسیل بازی‌های داستانی نیز به اندازه‌ی عناوین آنلاین این سری مستعد و جذاب هستند. باید منتظر ماند و دید بازی سوم فرنچایز Star Wars Jedi چه سوپرایزی برای هواداران خواهد داشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: