پرداخت درون برنامه ای در بازی Phantom Blade Zero

خبری از پرداخت درون برنامه ای در بازی Phantom Blade Zero نیست

توسط محسن شجاعی در ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۰:۵۱

اعضای استودیو S-Game در دیسکورد تایید کردند که پرداخت درون برنامه ای در بازی Phantom Blade Zero نیست و این بازی از این طریق کسب درآمد نخواهد کرد. همچنین علی رغم شباهت این عنوان با سری سولز، اولویت سازندگان درجه سختی نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

به جزئت می‌توان گفت رویداد پلی استیشن شوکیس آن چیزی نبود که بسیاری از مخاطبان سونی انتظارش را می‌کشیدند و نمایش‌های منتشر شده در جریان رویداد آنطور که باید نتوانست رضایت مخاطبان را جلب کند. شاید اصلی‌ترین دلیل آن حضور بسیار کم‌رنگ بازی‌های فرست پارتی بود. البته در این میان عناوینی بودند که توجهات را به خود معطوف کردند که به جرئت یکی از آن‌ها، بازی Phantom Blade Zero، محصول جدید استودیو S-Game بود. از زمان معرفی بازی، سازندگان با انجام مصاحبه‌های گوناگون و همچنین در شبکه‌های اجتماعی خود درباره اینکه مخاطبان چه انتظاراتی می‌توانند از این عنوان داشته باشند، صحبت‌هایی ارائه کردند. اخیرا و در کانال دیسکورد بازی اطلاعات جدیدی از آن منتشر شده است که وبسایت MP1st آن را جمع بندی و خلاصه کرده است.

قطعا یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بازی که از همان ابتدا توجهات را به خود جلب کرد، وجود بخش چند نفره در کنار یک کمپین داستانی طولانی و پرمحتوا بود. مخاطبان می‌توانند برخی از دانجن‌های بازی را با همکاری یکدیگر اکتشاف کنند و به نبرد دشمنان و هیولاهای مخفی در این دانجن‌ها بروند. وجود بخش چند نفره معمولا نگرانی‌هایی را درباره پرداخت‌های درون برنامه‌ای و سواستفاده تیم سازنده ایجاد می‌کند. سازندگان در این باره به مخاطبان اطمینان خاطر دادند که خبری از پرداخت درون برنامه ای در بازی Phantom Blade Zero نیست و تمام آیتم‌های موجود از آیتم‌های ظاهری گرفته تا آپگریدها تنها از طریق گیم‌پلی بازی قابل دریافت هستند. برخی از المان‌های سولز لایک در بازی مشاهده می‌شود اما، تمرکز اصلی سازندگان بحث سختی و چالش برانگیز بودن بازی نیست.

بازی Phantom Blade Zero برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در زمانی نامعلوم منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: