پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت سونی (Sony), فروشگاه استیم (Steam)

شایعه: بخشی از بازی GTA 6 در کوبا جریان دارد

توسط نیما آرمند در ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۱۱
پی سی گیمینگ (PC Gaming), شرکت سونی (Sony), فروشگاه استیم (Steam)

به گفته یکی از منابع داخلی، GTA 6 «بخشی از کشور کوبا» را به عنوان یک منطقه قابل بازی در کنار Vice City خواهد داشت و همچنین ظاهراً در برخی از مراحل داستان بازی می‌توانیم از یک بخش زمانی عبور کنیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با اینکه برخلاف انتظارات GTA 6 در PlayStation Showcase معرفی نشد، اما همچنان به نظر می‌رسد که در همین روزها شاهد یک رونمایی باشیم، به خصوص اینکه Take-Two بطور آشکار در مورد این بازی نظر می‌دهد و حتی پیشنهاد کرده است که این بازی می‌تواند در سال مالی آینده عرضه شود. ما هنوز منتظر یک افشای رسمی هستیم، اما یک افشاگر پیشنهاد کرده است که سفر بعدی ما به Vice City ممکن است شامل توقفی در کوبا باشد.

در حین پاسخ دادن به سؤالات در جریان استریم، از گیمر معروف، تایلر مک‌ویکر، پرسیده شد که آیا چیزی در مورد GTA 6 می‌داند یا خیر و او فوراً پاسخ داد که این بازی بازگویی از داستان بانی و کلاید است، که می‌توان گفت به معنی است که ما احتمالاً از قبل می‌دانیم چگونه به پایان می‌رسد. مک‌ویکر سپس به سرعت درباره چیزهایی که در مورد بازی می‌داند، از جمله اینکه دارای دو شخصیت قابل بازی است، نوعی پرش زمانی دارد و کوبا را به عنوان یک منطقه قابل بازی نشان می‌دهد، صحبت کرد.

مک ویکر گفت: «ما همین الان هم می‌دانیم که بازی GTA 6 چگونه به پایان می‌رسد. این قسمتش اسپویل می‌شه اما بانی و کلاید در دهه ۳۰ بازگشتند، در اثر شلیک گلوله مردند. این بازی سه شخصیت قابل بازی ندارد، بلکه دو شخصیت دارد. با یک پرش زمانی اتفاق می‌افتد. در منطقه میامی، فلوریدا و سپس در بخشی از کوبا اتفاق می‌افتد. درباره تجارت مواد مخدر و درباره سرقت از بانک است و در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد.»

برای کسانی که سؤال پیش آمده، مک‌ویکر سابقه خوبی برای افشای اطلاعات در گذشته داشته است، البته بیشتر بر آنها روی بازی‌ها و پروژه‌های شرکت Valve متمرکز شده‌اند. همچنین شایان ذکر است که بسیاری از چیزهایی که مکویکر می‌گوید، با اطلاعاتی که قبلاً از بازی GTA 6 لو رفته همخونی دارد. ما مدتی است که به لطف فیلمی که توسعه دهندگان در سال ۲۰۲۱ منتشر کردند متوجه شدیم که داستان بازی GTA 6 در Vice City اتفاق می‌افتد و یک قهرمان زن و مرد را نمایش می‌دهد، دو موردی که مکویکر در این ویدیو به آن اشاره کرده است. تأثیر بانی و کلاید بر داستان این بازی قبلاً نیز توسط افشاگران دیگر مورد توجه قرار گرفته بود.

چیزهایی که در نظرات مکویکر قابل توجه هستند، ذکر نکاتی درباره رد یک بخش زمانی و کوبا است. از نظرات مک‌ویکر مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق می‌افتد، اما شایان ذکر است که GTA 5 با یک فلش بک شروع شد و Red Dead Redemption 2 با پرش به چندین سال بعد به پایان رسید، بنابراین از شرکت Rockstar بعید نیست که چنین کاری بکند.

در مورد اینکه قسمت‌هایی از کوبا که در GTA 6 قابل بازی هستند باید گفت که اصلاً تعجب آور نیست زیرا ما Guarma را در Red Dead Redemption 2 داشتیم. نظر مکویکر باعث می‌شود به نظر برسد که کوبا بخشی از نقشه اصلی نخواهد بود و احتمالاً مکانی فرعی خواهد بود که ما به عنوان بخشی از داستان از آن بازدید می‌کنیم که بار دیگر ما را یاد Red Dead Redemption 2 می‌اندازد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: