شاید سرورهای بازی Diablo 4 روز اول کمی مشکل داشته باشند

شاید سرورهای بازی Diablo 4 روز عرضه کمی مشکل داشته باشند

توسط بهنام گودرزی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۴:۰۳

به گفته‌ی مدیرکل سری Diablo، سرورهای بازی چهارم آماده‌ی حضور بازیکنان است، اما شاید روز اول ایرادات کوچکی وجود داشته باشند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Rod Fergusson مدیرکل سری بازی‌های Diablo، اعلام کرده است که کمپانی بلیزارد تمامی سرورهای بازی را برای لانچ از روز عرضه آماده کرده است، اما شاید در روز اول مشکلاتی وجود داشته باشد.

وی در مصاحبه با وب‌سایت GamesRadar گفته است که کمپانی بلیزارد تست‌های گسترده‌ای را [روی بخش‌های مختلف] بازی انجام داده است، اما واضح است که نمی‌توان از مشکلات احتمالی حرفی نزد:« …ما هر کاری که می‌توانستیم انجام دادیم تا روز عرضه هموار و بدون مشکل برای بازیکنان طی شود. ما تست‌های زیادی را انجام داده‌ایم و در نتیجه آماده هستیم. اما می‌دانید که هرگز نباید هرگز بگوییم (یعنی نباید با قطعیت صحبت کرد) ممکن است در روز عرضه مشکلاتی باشد که مانند آن [بتاهای] آخرهفته‌ها از آن‌ها مطلع خواهیم شد و اصلاح‌شان خواهیم کرد.»

بازی Diablo 4 در روز ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) برای پلی استیشن ۴ و ۵، ایکس‌باکس سری و ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. خریداران نسخه‌های Digital Deluxe یا Ultimate Editions از فردا ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) دسترسی زودهنگام به بازی خواهند داشت.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: