سازندگان بازی Witcher 3

سازندگان بازی Witcher 3 استودیو Blank را تاسیس کردند

توسط محسن شجاعی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۱۹

برخی اعضای سابق استودیو CD Projekt Red و عضو تیم سازندگان بازی Witcher 3 خبر از تاسیس استودیو Blank دادند. پروژه اول این استودیو یک بازی داستانی و شخصیت محور است که در جهان پساآخرالزمانی روایت می‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه گروهی از اعضای مجرب و نامدار از استودیو لهستانی سی‌دی پراجکت رد جدا شددند و استودیو مستقل را خود را تاسیس کردند، نوبت به گروهی دیگر رسیده تا با جدا کردن مسیر کاری خود از خالقان ویچر و سایبرپانک ۲۰۷۷، استودیو Blank را تاسیس کنند. این استودیو خود را به خلق بازی‌های “خوش ساخت و ارائه تجربه‌های منحصر به فرد به بازیکنان” متعهد می‌داند. آن‌ها می‌خواهند “قلمروهای کشف نشده” در صنعت بازی را اکتشاف کنند و از حرکت در “مسیرهای از پیش تعریف شده” اجتناب می‌کنند.

استودیو Blank توسط برخی از اعضای ارشد تیم سازندگان بازی Witcher 3 تاسیس شده است. در میان موسسان استودیو اسامی همچون Mateusz Kanik (کارگردان سایبرپانک ۲۰۷۷ و یکی از کارگردان‌های ویچر ۳)، Jędrzej Mróz (یکی از تهیه کنندگان ارشد در سی‌دی پراجکت رد) و Marcin Jefimow (تهیه کننده سابق در CD Projekt Red) به چشم می‌خورد.

در حال حاضر استودیو Blank حدودا ۶۰ عضو دارد و آن‌ها کار روی اولین پروژه خود را آغاز کرده‌اند. مسلما این پروژه هنوز فاصله زیادی تا عرضه دارد و در حال حاضر تنها یک کانسپت آرت از آن در دسترس است. در توضیحات این بازی آمده است: “یک بازی داستانی و شخصیت محور که در پساآخرالزمان جریان دارد.”

شما در ادامه می‌توانید این تصور را مشاهده کنید:

طبیعتا این محصول با توجه به شرایط استودیو سازنده و همچنین تصویر منتشر شده، زمان زیادی را با انتشار فاصله دارد، هنوز تاریخ دقیق رونمایی رسمی از این عنوان مشخص نشده و همچنین پلتفرم‌های مقصد آن نیز تعیین نشده‌اند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: