احتمالا به زودی شاهد عرضه‌ی بتای بازی Tekken 8 خواهیم بود

به زودی شاهد عرضه‌ی بتای بازی Tekken 8 خواهیم بود

آواتار بهنام گودرزی توسط بهنام گودرزی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۵۱

پس از نمایش بخش‌هایی از بازی Tekken 8 در رویدادهای مختلف، اکنون به نظر می‌رسد که باید شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی Tekken 8 برای کامپیوترهای شخصی باشیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس داده‌ای که از وب‌سایت SteamDB (وب‌سایتی که به‌روز رسانی بازی‌های محبوب فروشگاه را برای کامپیوترهای شخصی رصد و بررسی می‌کند) ظاهرا نسخه‌ی بتای بازی Tekken 8 به طور مخفیانه به دیتای فروشگاه استیم اضافه شده است و عبارت CNT در کنار این داده کشف شده است؛ این عبارت به نوعی از تست بتای محدود بازی اشاره دارد. این عبارت به روش توسعه‌دهندگان بازی‌های مبارزه‌ای برای آزمایش زیرساخت آنلاین عناوین خود، کشف و اصلاح کمبوهای ناقص و نامطلوب و اصلاح اشتباهات دیگر صورت می‌گیرد.

هنوز درباره‌ی اینکه نسخه‌ی بتای بازی چه زمانی و چگونه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، صحبتی نشده است، اما طرفداران امیدوارند وضعیت فاجعه‌باری که در تست بتای بازی Street Fighter 6 رقم خورد اتفاق نیفتد، چرا که بتای آن ماه‌ها قبل در دسترس کسانی قرار گرفت که دانش فنی کمی داشتند.

گیم‌پلی کاراکترهای آینده‌ی بازی Tekken 8 در فواصل زمانی خاص و همچنین در رویدادهای بازی‌های مبارزه‌ای فاش می‌شود و همچنان شاهد حضور کاراکترهای محبوب سری هستیم. بازی در تاریخ نامشخصی برای کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: