بازی‌های جدید رایگان سرویس Xbox Live Gold معرفی شد

سرویس Xbox Live Gold دو بازی جدید رایگان دریافت می‌کند

توسط بهنام گودرزی در ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۰:۲۱

کمپانی مایکروسافت لیست سرویس Xbox Live Gold را برای ماه ژوئن به‌روز کرد که شاهد حضور دو عنوان جدید هستیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا لیست بازی‌های جدید رایگان سرویس Xbox Live Gold معرفی شد که دو عنوان خاص و فانتزی جدید برای ماه ژوئن در نظر گرفته شده است.

عنوان Adios (که ۱۷.۹۹ دلار قیمت دارد و برای تمام ماه جاری در دسترس است) داستان یک مزرعه‌دار را روایت می‌کند که خوک پرورش می‌دهد و از مزرعه‌ی خود برای دفع اجساد خلاف‌کاران استفاده می‌کند، اما دیگر از این کار خسته شده و نمی‌خواهد آن را انجام دهد، در نتیجه تصمیم خود را با دوست قاتل خود در میان می‌‌گذارد. دوست قاتل سعی دارد تا نظر او را عوض کند چرا که کار وی برای گروهی که به آن‌ها خدمت می‌کند باارزش است. در نهایت بازی با رقم زدن فضایی فکری و تامل برانگیز و البته صداگذاری جذاب خود شما را به تفکر عمیق درباره‌ی زندگی دعوت می‌کند.

عنوان بعدی The Vale: Shadow of the Crown است (که ۱۹.۹۹ دلار قیمت دارد و از ۱۶ ژوئن تا ۱۵ جولای (۲۶ خرداد تا ۲۴ تیر) در دسترس است) شما را در یک ماجراجویی مبتنی بر صدا قرار می‌دهد که با استفاده از بازخورد کنترل کننده‌ی صدا و لمسی برای هدایت بازی استفاده می‌کند. موانع شما صدای پا، خشاب اسلحه و هر چیزی که شما را بتواند از حضور دشمن آگاه کند خواهد بود و با همین مبنا، شاهد رقم خوردن مبارزات فانتزی و رزمی جالبی از بازی خواهید بود.

سرویس Xbox Live Gold از طریق خریداری سرویس ‎Xbox Game Pass Ultimate در دسترس مشترکین خود است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: