مدت زمان بخش داستانی بازی Phantom Blade Zero

مدت زمان بخش داستانی بازی Phantom Blade Zero حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت است

توسط محسن شجاعی در ۷ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۱:۵۱

به گفته اعضای استودیو S-Game مدت زمان بخش داستانی بازی Phantom Blade Zero حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت است و با احتساب ماموریت‌های جانبی این زمان بیشتر نیز خواهد شد. حالت چنده نفره در بازی وجود دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در میان بازی‌هایی که در رویداد پلی استیشن شوکیس به نمایش درآمدند، کمتر کسی انتظار داشت یک بازی از استودیو مستقل بتوانند توجهات را به خود جلب کند و گوی سبقت را از رقبای خود برباید. این بازی که در سبک هک اند اسلش جریان دارد به لطف گیم‌پلی سرعتی خود و فصاسازی اتمسفریک کانون توجه طیف وسیعی از مخاطبان شده است. پس از نمایش بازی، سازندگان در دیسکورد اطلاعات تکمیلی را درباره پروژه خود با مخاطبان به اشتراک گذاشتند.

مدت زمان بخش داستانی بازی Phantom Blade Zero حدود ۳۰ الی ۴۰ ساعت است. داستان بازی دنباله مستقیمی بر داستان بازی موبایلی Phantom Blade: Executioners است. ده‌ها ماموریت جانبی در بازی حضور دارد و با تمام کردن بخش داستانی حالت Boss Rush آزاد می‌شود. دانجن‌هایی در بازی وجود دارد که می‌توان به صورت چند نفره آن‌ها را تجربه کرد. به گفته سازندگان تمامی مبارزات نمایش داده شده در تریلر بازی، در نسخه نهایی نیز حضور دارند. دوربین بازی اما، از نمایی دورتر وقایع بازی را به تصویر می‌کشد و زاویه آن پایدارتر است.

سازندگان مبارزات بازی را به مجموعه نینجا گایدن تشبیه می‌کنند. امکان گشت و گذار در محیط‌های نیمه جهان باز بازی وجود دارد. هنوز تاربخ انتشار این عنوان مشخص نیست.

بازی Phantom Blade Zero برای پلتفرم‌های PS5 و PC در دست ساخت است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: