انتشار Assassin’s Creed Mirage در مهر امسال تایید شد

توسط نیما آرمند در ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۰۹

تریلر جدیدی از Assassin’s Creed Mirage منتشر شده است که اولین گیم‌پلی پروژه آینده Ubisoft Bordeaux را به نمایش می‌گذارد. این تریلر نشانه‌ می‌دهد که Assassin’s Creed Mirage شروعی برای یک بازگشت فوق‌العاده به ریشه‌های اصلی Assassin’s Creed است، با تأکید بر محیط‌های کوچک و دقیق، فضای اوپن ورد و مخفی کاری اجتماعی. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بخش داستانی این بازی حدود ۱۵ تا ۲۰ ساعت خواهد بود، مشابه بازی‌های قدیمی‌تر این فرنچایز. این بازی برای جشن پانزدهمین سالگرد سری Assassin’s Creed تولید شده، که در آن توسعه دهندگان از فناوری ساخته شده برای Valhalla استفاده کردند تا بتوانند بازی خلق کنند که به درستی به اولین Assassin’s Creed ادای احترام کند. قبل از معرفی آن در Ubisoft Forward در ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ (۱۹ شهریور ۱۴۰۱)، جزئیاتی در مورد Mirage تحت رمز Rift فاش شد. در آن زمان این بازی به عنوان یک DLC برای Valhalla اعلام شده بود، قبل از این که به یک بازی مستقل تبدیل شود.

نکته قابل توجه این است که المان‌های پارکور در Mirage فوق‌العاده به نظر می‌رسند. مکانیک‌های آزاد این بازی از بعد از Unity و حرکات درون‌بازی زمانی که در بازی‌های Origins ،Odyssey و Valhalla از مخفی کاری اجتماعی دور شد، زیاد قابل پسند و جذاب نبود. همچنین، این تریلر مأموریت‌های قتل جعبه سیاه (black box assassination) را معرفی کرده و لول‌هایی شبیه به بازی Hitman که از Syndicate به بعد واقعاً بخشی از Assassin’s Creed نبوده‌اند را نشان می‌دهد. البته چنین مراحلی به شکل محدود در DLC بازی Valhalla ظاهر شدند.

داستان بازی Mirage سال‌ها قبل از Valhalla اتفاق می‌افتد. در این بازی، شما در نقش باسیم بن اسحاق (Basim Ibn Ishaq)، یک دزد خیابانی جوان در بغداد هستید که وارد دسته Hidden Ones (پیش‌درآمدی برای Assassin Brotherhood) می‌شود. باسیم به عنوان تناسخ لوکی، چشم اندازهایی از زندگی گذشته خود را نیز می‌بیند که به شکل موجوداتی عرفانی به نظر می‌رسند.

باسیم از سلاح‌های سنتی و استراتژی‌های قهرمانان قبلی Assassin’s Creed از جمله بمب‌های دودزا، پرتاب چاقو و سم استفاده می‌کند. همانطور که در تریلر گیم‌پلی جدید مشاهده می‌شود، او همچنین یک مبارز نسبتاً سریع و روان است که می‌تواند از شمشیر و خنجر خود استفاده کند و چندین دشمن را پشت سر هم از میان بردارد.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) برای Xbox Series X|S، Xbox One، PS5 PS4 و PC عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: