ماد اول‌شخص بازی Zelda: Tears of the Kingdom منتشر شد

ماد اول شخص بازی Zelda: Tears of the Kingdom منتشر شد

توسط بهنام گودرزی در ۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۲:۴۴

یک مادساز، ماد اول‌شخص بازی Zelda: Tears of the Kingdom را برای کسانی که آن را روی شبیه‌ساز کنسول سوییچ در کامپیوتر اجرا می‌کنند عرضه کرده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از انتشار دنباله‌ی بازی Breath of the Wild در هفته‌ی اخیر، شاهد به وجود آمدن تغییرات زیادی به وسیله‌ی مادها در آن بوده‌ایم، از افزایش بقا و شکست‌ناپذیری تا بهبود جلوه‌های بصری و افزایش مقاومت و نشکن شدن تجهیزات و سلاح‌ها. حتی مادساز‌ها می‌توانستند قبل از انتشار بازی‌ها نیز مادهایی برای آن‌ها منتشر کنند. اکنون ماد اول‌شخص بازی Zelda: Tears of the Kingdom منتشر شده است که نتایج شگفت‌انگیزی را رقم می‌زند.

تماشای ویدیوی ماد اول‌شخص بازی جدید زلدا

بازی جدید زلدا از دید سوم‌شخص قهرمان، بازی را روایت می‌کند اما اکنون یک مادساز ماهر تواسنته آن را به دید اول‌شخص تغییر دهد اما چگونه؟ ماد «دوربین همه‌جانبه – Immersive Camera» که توسط مادسازی به نام trevix ایجاد شده است، عناصر رابط کاربری را از پد دوربین کاراکتر Purah حذف می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سرزمین Hyrule را از دید اول‌شخص ببینند. البته که این مادساز اظهار داشته که در حین شنا، مبارزه و پرش ماد به همان دید سوم‌شخص معمول بازی باز می‌گردد. این یک اتفاق جالب است و کسانی که می‌توانند بازی را در رایانه‌های خود تجربه کنند، می‌توانند از این ماد استفاده کنند.

بازی Zelda: Tears of the Kingdom اولین به‌روزرسانی خود پس از عرضه را دریافت کرد که مشکلات مختلفی را برطرف می‌کند. این بازی جمعه‌ی هفته‌ی اخیر منتشر شد و با رقم زدن متای ۹۶، تنها در سه روز توانست به فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای دست یابد و سریع‌ترین فروش را در سری زلدا و همچنین تمام بازی‌های کنسول سوییچ کمپانی نینتندو رقم بزند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: