بخش Story Mode بازی Overwatch 2 به زودی عرضه می‌شود

توسط نیما آرمند در ۲ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۶:۴۸

زمانی که Overwatch 2 برای اولین بار در اکتبر گذشته عرضه شد، Blizzard مجبور شد از طرفداران ناراضی عذرخواهی کند، زیرا Story Mode یا بخش داستانی تک نفره که قولش را داده بود در بازی وجود نداشت. در عوض، Overwatch 2 به عنوان یک بازی آنلاین چند نفره عرضه شد که بسیار مشابه Overwatch 1 می‌باشد. استویدو سازنده به طرفداران گفت که «باید کمی صبر کنند» تا بخش داستانی از راه برسد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کارگردان Overwatch 2 به نام Aaron Keller اظهار داشت که پیشرفت کندتر از آنچه است که Blizzard انتظارش را داشت، اما بنظر می‌رسد که محتوای بخش داستانی سرانجام در نوامبر ۲۰۲۳ عرضه می‌شود. انتظار می‌رود که این تاریخ دقیق باشد، زیرا تاریخ آخرین به‌روزرسانی توسعه‌دهنده Overwatch است. طبق این خبر، بخش داستانی در فصل ۶ بدست ما می‌رسد.

متأسفانه، احتمالاً این «بخش داستانی» که شرکت Blizzard وعده آن را برای Overwatch 2 داده بود، چیزی نیست که مردم انتظارش را دارند. در ابتدا، Blizzard نسخه‌ای مستقل از Overwatch 2 را تصور می‌کرد، اما در نهایت این ایده کنار گذاشته شد. در عوض، طرفداران با هر فصل جدید «ماموریت‌های» کوچک‌تر داستانی دریافت خواهند کرد که بخش‌هایی از داستان Overwatch را بیان می‌کند. آنها همچنین با رویدادهای مبتنی بر داستان و سایر ماموریت‌های co-op  ترکیب خواهند شد.

طرفداران Overwatch از این خبر بسیار ناامید شده‌اند. استریمر Overwatch 2 به نام KarQ شرکت Blizzard  را به قول‌های بیش از حد امیدوارکننده و عرضه بسیار کم متهم می‌کند. او در توییتر نوشت: «پس انگار استراتژی کسب و کار امروزه همیشه بازی‌های آنلاین را اولویت قرار می‌دهد. می‌دانم که این تصمیم آسانی برای تیم تولید نبوده، اما این واقعاً بده.»

انتظار داشته باشید که این مأموریت‌های داستانی مستقل بوده و بر روی یک قهرمان خاص تمرکز داشته باشند.

اما قبل از رسیدن آن، Overwatch 2 فصل ۵ را با رویداد محدود Questwatch Mischief &Magic، یک حالت بازی با مضمون فانتزی دریافت خواهد کرد. همچنین می‌توانیم منتظر یک رونمایی سینمایی باشیم (احتمالاً برای قهرمان جدید که در فصل ششم عرضه می‌شود) و همچنین Summer Games، که نسخه المپیک است که Overwatch عرضه می‌کند. همچنین یک فصل رقابتی ۵ به ۵ خواهد آمد که بازگشت مکانیک On Fire و حالت workshop را قول می‌دهد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: