سازنده بازی Somerville

سازنده بازی Somerville: گیم پس تاثیر منفی روی فروش بازی‌ها دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۳:۵۴

آقای Dino Patti، موسسه استودیو Jumpship و سازنده بازی Somerville می‌گوید عرضه محصول آن‌ها روی سرویس گیم پس به فروش بازی لطمه زده است. البته ایشان در مجموع از قرارداد با مایکروسافت راضی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از همان روز اول فعالیت سرویس گیم پس ارزش آن از منظر یک مخاطبان بدون شک غیر قابل انکار بوده است. با بزرگ‌تر شدن خانواده ایکس باکس و عرضه بازی‌های متنوع‌تر و محبوب‌تر روی گیم پس، ارزش این سرویس اشتراکی حتی بیشتر از قبل نیز شده است. یکی از بزرگ‌ترین پرسش‌هایی که همواره پیرامون این سرویس وجود داشته آن‌ بود که عرضه بازی‌‌ها روی آن، چه تاثیری روی میزان فروش آن‌ها و کسب سود سازندگان می‌گذارد. هرچند بازیسازان زیادی معتقد بوده‌اند عرضه محصولات آن‌ها روی گیم پس سبب جلب شدن مخاطبان شده و به نوعی نقش یک کمپین تبلیغاتی را برای بازی‌ آن‌ها ایفا کرده است، برخی استودیوها معتقدند این سرویس به فروش بازی آن‌ها لطمه زده است.

یکی از این استودیوها که جزو دسته دوم قرار می‌گیرد، استودیو Jumpship است. جدیدترین محصول آن‌ها یعنی بازی Somerville از همان روز اول عرضه راهی گیم پس شد. آقای Dino Patti موسس استودیو و سازنده بازی Somerville می‌گوید هرچند از قراردادی که با مایکروسافت امضا کرده است، رضایت دارد اما، معتقد است عرضه بازی روی گیم پس به فروش آن لطمه زده است. آقای پتی می‌گوید سیستم قدیمی ساخت بازی یعنی فروش آن به صورت مستقیم و کامل همچنان بهترین سیستم ممکن است.

بازی Somerville هم اکنون روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: