بتای عمومی بازی Street Fighter 6

زمان برگزاری بتای عمومی بازی Street Fighter 6 مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۳:۲۱

ساعاتی پیش کمپانی کپکام از بتای عمومی بازی Street Fighter 6 و زمان برگزاری این بتا رونمایی کرد. مخاطبان می‌توانند در این بتا با سایر بازیکنان به رقابت بپردازند و در بخش avatar creation مبارز خود را طراحی کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اینکه کپکام دموی بازی استریت فایتر ۶ را مدتی قبل در دسترس کاربران قرار داد تا بتوانند بیشتر با بخش «World Tour» و کمپین داستانی بازی آشنا شوند و با خیالی آسوده اقدام به خرید این بازی بکنند، حال قصد دارد با برگزای یک بتای عمومی از سایر بخش‌های بازی و بویژه حالت آنلاین آن رونمایی کنند تا با دریافت بازخوردهای مخاطبان پس از تجربه این دمو، اقدام به بهبود نسخه نهایی بازی بکنند. این بتا برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

در بتای عمومی بازی Street Fighter 6 که از تاریخ بیست و نهم اردیبهشت تا سی و یکم اردیبهشت (نوزدهم تا بیست و یکم می) برگزار می‌شود، هشت مبارز قابل بازی هستند. امکان مبارزه آنلاین با سایر بازیکنان روی پلتفرم‌های دیگر (کراس پلتفرم) در دسترس است. از دیگر بخش‌های این دمو می‌توان به قسمت طراحی آواتار اشاره کرد که در این قسمت مخاطبان می‌توانند مبارز خود را طراحی کنند. در حالت «Battle Hub» می‌توان با آواتار سایر بازیکنان تعامل کرد و آن‌ها را به مبارزه دعوت کرد.

بازی استریت فایتر ۶ در تاریخ دوازدهم خرداد ماه (دوم ژوئن) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: