میزان فروش بازی Wo Long: Fallen Dynasty

میزان فروش بازی Wo Long: Fallen Dynasty از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرد

توسط محسن شجاعی در ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۵:۲۰

استودیو تیم نینجا با انتشار یک توئیت، اعلام کرد میزان فروش بازی Wo Long: Fallen Dynasty از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرده است. این بازی از همان روز اول عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس قرار گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از همان ابتدای امر هم مشخص بود که بازی Wo Long: Fallen Dynasty از پتانسیل بالایی برای دیده شدن و موفقیت برخوردار است. بویژه اینکه تعداد طرفداران بازی‌های چالشی و سخت روز به روز در حال افزایش است و قابل پیشبینی بود که محصول جدید تیم نینجا علی رغم تمامی کاستی‌ها و مشکلاتی که دارد، با استقبال خوبی مواجه می‌شود. پس از گذشت نزدیک به دو ماه از عرضه این بازی، یک رکود تحسین برانگیز از آن به ثبت رسید.

استودیو تیم نینجا و کمپانی Koei Tecmo روز گذشته با انتشار یک توئیت اعلام کردند میزان فروش بازی Wo Long: Fallen Dynasty از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرده است. دستیابی به آمار فروش میلیونی چندان دور از انتظار نبود، بویژه اینکه ناشر بارها اعلام کرده بود از روند فروش بازی رضایت دارد اما، رسیدن به این آمار در مدت زمان دو ماهه مسئله دیگری است. در کنار اعلام این خبر، ناشر به طرفداران بار دیگر وعده عرضه محتوای بیشتر در آینده نزدیک داد. اولین DLC داستانی بازی به نام «Battle of Zhongyuan» در خرداد ماه منتشر می‌شود و برای افرادی که سیزن پس بازی را تهیه کرده‌اند، رایگان است. دومین بسته الحاقی که «Conqueror of Jiangdong» نام دارد شهریور در دسترس قرار می‌گیرد و DLC پایانی به نام «Upheaval in Jingxiang» آذرماه عرضه می‌شود.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: