میزان فروش بازی Sonic Frontiers

میزان فروش بازی Sonic Frontiers به بیش از ۳.۲ میلیون نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ , ۱۷:۳۹

مطابق اطلاعیه کمپانی سگا، میزان فروش بازی Sonic Frontiers به روند خوب خود ادامه می‌دهد و رکوردهای جدیدی را ثبت می‌کند. از عرضه این بازی حدودا ۶ ماه می‌گذرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مسلما نمی‌توان عرضه بازی Sonic Frontiers را یک موفقیت تجاری بزرگ و یک رویداد ماندگار تاریخی برای ناشر توصیف کرد اما، قطعا از توجهات زیادی را به خود جلب کرد و در حدی که باید، به فرنچایز کلاسیک سونیک تازگی و طراوت تزریق کرد. علی رغم تمامی ایراداتی که به این بازی وارد است، نمی‌توان منکر این شد که مخاطبان استقبال خوب از آن داشتند و نتیجتا این استقبال تاثیر بسزایی روی آمار فروش بازی داشت. در واقع این عنوان به ثبت رکوردهای جدید همچنان ادامه می‌دهد.

اخیرا جلسه سه ماه مالی جدید شرکت سگا برگزار شد. در جریان این کنفرانس، سخنگوی کمپانی دانش حضار را نسبت به میزان فروش بازی Sonic Frontiers بروز کرد. مطابق اطلاعیه رسمی سگا، این بازی تا کنون بیش از ۳.۲ میلیون نسخه به فروش رفته است. حدودا یک ماه قبل این آمار بیش از ۳ میلیون نسخه بود و ۲۰۰ هزار نسخه در عرض یک ماه اخیر به فروش رفته است. نباید فراموش کرد طی ماه گذشته بازی‌های مطرح زیادی روانه بازار شدند و همین مسئله ارزش کار Sonic Frontiers را بیش از قبل می‌کند.

طی ماه فوریه بود که سگا اعلام کرد از آمار فروش بازی Sonic Frontiers کاملا راضی است و برنامه‌های طولانی مدت برای پشتیبانی از آن دارد. این عنوان هم اکنون برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: