استودیو سازنده Angry Birds

شایعه: سگا به دنبال خرید استودیو سازنده Angry Birds است

توسط محسن شجاعی در ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۵:۲۶

به گزارش رسانه وال استریت ژورنال کمپانی ژاپنی سگا به Rovio، استودیو سازنده Angry Birds پیشنهاد خریدی به ارزش ۱ میلیارد دلار ارائه کرده است. بر اساس گزارش منتشر شده این قرارداد مراحل نهایی توافق را طی می‌کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

در عصری بسر می‌بریم که هر روز کمپانی‌های بزرگ اقدام به خریدن استودیوهای مستقل می‌کنند و این کمپانی‌های بزرگ توسط ابرکمپانی‌ها مصادره می‌شوند. در صدر تمامی این شرکت‌ها، مایکروسافت قرار دارد که طی سه سال گذشته Zemimax را خریده و سعی دارد بزودی قرارداد خرید اکتیویژن را نیز نهایی کند. البته شرکت‌های شرقی نیز چندان منفل نبوده‌اند و کونامی، کپکام، سونی، سگا و… چندین استودیو و شرکت را به زیر مجموعه خود اضافه کرده‌اند. شاید خالقین سری بازی‌های محبوب Angry Birds جدیدترین خرید سگا لقب گیرند.

به گزارش رسانه وال استریت ژورنال غول ژاپنی و صاحبان یکی از موفق‌ترین پلتفرم‌های سابق یعنی سگا به استودیو سازنده Angry Birds پیشنهادی به ارزش یک میلیارد دلار ارائه کرده و قصد دارد این استودیو را به زیرمجموعه خود اضافه کند. بر اساس گفته‌های منابع گزارش احتمال توافق و عقد قرارداد بسیار بالا است به حدی که شاید تا هفته آینده خبر خریده شدن استودیو Rovio علنی اعلام شود.

لازم به ذکر است کمپانی سگا در سال ۲۰۰۴ با شرکت Sammy که در ساخت دستگاه‌ها و ماشین آلات الکترونیک تبحر دارد، ادغام شده است و از آن زمان تا کنون در ساحت انواع دستگاه‌های آرکید مشارکت کرده است و اضافه کردن برند Angry Birds می‌تواند هم می‌تواند بخش ویدیو گیم سگا را ارتقا دهد و هم بخش‌ آرکید آن‌ها را روح تازه‌ای ببخشد.

می‌دانیم که هنوز این اخبار جنبه رسمی ندارند و سگا نیز نسبت به آن‌ها واکنشی نشان نداده است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: