سازنده بازی Star Wars Jedi: Survivor

سازنده بازی Star Wars Jedi: Survivor: این بازی از هر نظر گسترده‌تر از Fallen Order است

توسط محسن شجاعی در ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۴:۱۴

آقای Daanish Syed به عنوان یکی از اعضای ارشد تیم سازنده بازی Star Wars Jedi: Survivor می‌گوید این عنوان در مقایسه با بازی Fallen Order از هر نظر گسترده‌تر شده و در عین حال ویژگی‌های کلیدی آن را حفظ کرده است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از روزی که استودیو Respawn Entertainment از بازی Star Wars Jedi: Survivor رونمایی کرده است، سازندگان همواره در تلاش بوده‌اند که اعتماد و توجه مخاطبان را به خود جلب کنند و به طرفداران نسخه قبلی ثابت کنند که این بازی تنها یک دنباله ساده نیست و یک نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته از بازی Fallen Order است. با توجه به نمایش‌هایی که فعلا از بازی منتشر شده به نظر می‌رسد از حیث روایت داستانی و گیم‌پلی بازی، سازندگان تا حد زیادی به وعده‌های پیشین خود وفادار بوده‌اند.

آقای Daanish Syed، طراح ارشد UI در استودیو Respawn Entertainment اخیرا با وبسایت VGC مصاحبه‌ای انجام داده و با دیگر به عنوان یکی از اعضای ارشد تیم سازنده بازی Star Wars Jedi: Survivor روی این مسئله تاکید کرد. آقای Syed در این باره گفت:

به نظر من Jedi: Survivor از هر نظر نسخه گسترده‌تر Fallen Order است. از حیث داستان، گیم‌پلی و اکتشاف و گشت و گذار ما همان ارکان بازی قبل را استفاده کردیم و آن‌ها را تا سر حد امکان بسط و گسترش دادیم.

از دیگر اطلاعاتی که از بازی Star Wars Jedi: Survivor در دسترس است، می‌توان به وجود ۵ درجه سختی مختلف در بازی اشاره کرد. این عنوان در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه (۲۸ام آوریل) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: