میزان فروش بازی Resident Evil 4 Remake

میزان فروش بازی Resident Evil 4 Remake مشخص شد

توسط علی جلیلی در ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۱:۳۲

بر اساس اطلاعات به دست آمده، امروز از میزان فروش بازی Resident Evil 4 Remake طی هفته گذشته پرده‌برداری شد و این عنوان همچنان در صدر پرفروش‌ترین بازی‌های چارت انگلستان قرار دارد.

هفته گذشته، مرکز آمارگیری Gfk نموداری را تهیه کرد و امروز به صورت علنی منتشر شد که میزان فروش بازی‌های فیزیکی در محدوده بریتانیا را مشخص می‌کند. بر اساس این آمار که از رسانه Gamesindustry منتشر شد، میزان فروش بازی Resident Evil 4 Remake همچنان با ثبات بوده و رتبه اول چارت هفتگی فروش فیزیکی انگلستان را از آن خودش کرده است.

البته به لحاظ عملکردی، در میزان فروش بازی Resident Evil 4 Remake می‌توان مشاهده کرد که درصد خرید آن نسبت به هفته گذشته، حدوداً ۶۹ درصد کاهش داشته؛ اما با این حال همچنان صدر جایگاه چارت انگلستان را تسخیر کرده و در رتبه‌های بعدی نیز می‌توانیم دو بازی FIFA 23 و بازی Hogwarts Legacy را مشاهده کنیم که به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم ایستاده‌اند.

در همینت حال، چندین بازی قدیمی نیز به لطف تبلیغات موثر و به‌روزرسانی‌های محتوایی خوبی که دریافت کردند، دوباره در بین ۱۰ بازی پرفروش هفته‌ای که گذشت قرار گرفته و آمارهای جالبی را نیز به ثبت رساندند. یکی از این عناوین، بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که یکی از آخرین ساخته‌های استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد است، بود که این هفته به لطف افزایش فروش ۵۸ درصدی در جایگاه چهارم چارت یادشده قرار گرفته و همچنین بازی Gotham Knights نیز با تجربه ۹۹۹ درصدی افزایش فروش، در جایگاه ششم جا خوش کرده است.

شما مخاطبان عزیز در ادامه می‌توانید جدول ۱۰ بازی پرفروش هفته‌ منتهی به مارس ۲۰۲۳ میلادی را مشاهده کنید. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون بازی Resident Evil 4 Remake و برنامه‌های بعدی تیم سازنده، وب سایت دنیای بازی را حتماً دنبال کنید.

No. Title
۱. Resident Evil 4 Remake
۲. FIFA 23
۳. Hogwarts Legacy
۴. Call of Duty: Modern Warfare 2
۵. Mario Kart 8 Deluxe
۶. Gotham Knights
۷. WWE 2K23
۸. Super Mario Odyssey
۹. God of War Ragnarok
۱۰. Minecraft: Switch Edition

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ از مشاهده نام کدام بازی در فهرست بالا هیجان‌زده شده‌اید؟ نظرات خود را پیرامون این موضوعات با ما به اشتارک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: