تعداد بازیکنان ریمیک Resident Evil 4

تعداد بازیکنان ریمیک Resident Evil 4 در استیم به بیش از ۱۶۸ هزار نفر رسید

توسط محسن شجاعی در ۶ فروردین ۱۴۰۲ , ۱۷:۲۰

به گزارش وبسایت SteamDB، تعداد بازیکنان ریمیک Resident Evil 4 در استیم طی روز دوم عرضه به بیش از ۱۶۸ هزار نفر رسیده است تا بدین ترتیب این بازی با شکستن رکورد قبلی خود، یک آمار کم نظیر دیگر را ثبت کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان معرفی ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴، کمتر کسی بود که به موفقیت تجاری این عنوان و استقبال بالای مخاطبان از آن شک داشته باشد. نسخه اورجینال یکی از بازی‌های کلاسیک و جریان ساز محسوب می‌شود و عملکرد تحسین برانگیز کپکام طی سال‌های اخیر و پس از عرضه بازی Resident Evil 7 از همان ابتدا نوید یک بازی خوش ساخت و ارزشمند را می‌داد. با نزدیک شدن زمان عرضه بازی و هم زمان با انتشار اطلاعات بیشتر از بازی و انتشار نمرات منتقدان، این شک کم رنگ‌تر می‌شد و حال که بازی عرضه شده دیگر همه به یقین رسیده‌اند.

ریمیک رزیدنت اویل ۴ در روز اول عرضه توانست آمار ۱۴۰,۲۴۰ مخاطب هم زمان روی پلتفرم استیم را از خود ثبت کند و بدین ترتیب تبدیل به موفق‌ترین بازی مجموعه رزیدنت اویل در روز عرضه شود. به گزارش وبسایت SteamDB که بررسی داده‌ها و آمارهای وبسایت استیم می‌پردازد، روز گذشته تعداد بازیکنان ریمیک Resident Evil 4 در استیم به بیش از ۱۶۸ هزار نفر رسید تا علاوه بر ثبت یک رکورد جدید، جایگاه خود را به عنوان موفق‌ترین بازی فرنچایز تثبیت کند. به طور دقیق‌تر ۱۶۸,۱۹۱ نفر محصول جدید کپکام را تحربه کرده‌اند.

ریمیک رزیدنت اویل ۴ هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: