شایعات پیرامون Ninja Gaiden

تیم نینجا به شایعات پیرامون Ninja Gaiden و Dead or Alive پایان داد

توسط محسن شجاعی در ۲ آذر ۱۴۰۱ , ۱۷:۴۸

اعضای استودیو تیم نینجا در مصاحبه‌ اخیر خود به شایعات پیرامون Ninja Gaiden و Dead or Alive کردند و به صراحت اعلام کردند در حال حاضر نمی‌توانند هیچگونه اظهار نظری بکنند اما، آن‌ها نیز به اندازه طرفداران برای بازگشت این دو مجموعه اشتیاق دارند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته رسانه Ruliweb در گزارشی مدعی شد استودیو تیم نینجا در کنفرانس G-Star که در کشور کره برگزار شده، اعلام کرده مشغول ساخت ریبوت مجموعه‌های نینجا گایدن و Dead or Alive است. پس از انتشار این گزارش، برخی اینسایدرهای معتبر مدعی شدند تیم نینجت وظیفه ساخت ریبوت نینجا گایدن را به پلاتینیوم گیمز سپرده است. نیازی به گفتن نیست که پس از انتشار این خبر، موجی از هیجان و گمانه زنی در میان طرفداران این دو مجموعه شکل گرفت و در همین راستا، تیم نینجا در صدد رفع ابهامات و شایعات ایجاد شده برآمد.

آقای تام لی (Tom Lee)، سپرست تیم خلاقیت و نوآوری تیم نینجا در مصاحبه‌ای با رسانه VGC اعلام کرد در حال حاضز هیچگونه اظها نظری درباره آینده این دو فرنچایز نمی‌توان کرد و به شایعات پیرامون Ninja Gaiden و Dead or Alive پایان داد. ایشان گفت: “این دو مجموعه از ارکان استودیو ما هستند و بخشی از تاریخچه و شهرت ما را تشکیل می‌دهند و زمانی که درباره پروژه‌های گذشته و آینده خود صحبت می‌کنیم، نمی‌توان به آن‌ها اشاره نکرد. اما در حال حاضر هیچگونه اطلاعاتی و جزئیاتی وجود ندارد که بتوان درباره آن‌ها صحبت کرد.”

بازی جدید تیم نینجا، Wo Long: Fallen Dynasty سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: