بازی جدید استودیو Atlus

بازی جدید استودیو Atlus سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۸ دی ۱۴۰۰ , ۱۲:۰۶

بازی جدید استودیو Atlus سازنده مجموعه پرسونا قرار است سال میلادی آینده روانه بازار شود. به گفته تهیه کننده استودیو، این بازی به نماد جدید Atlus تبدیل می‌شود و قطعا در جلب رضایت مخاطبان موفق خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Atlus سال‌ها است که در کشور ژاپن و برای مخاطبان شرق آسیا یک نام شناخته شده‌است. فرنچاز معروف و محبوب آن‌ها یعنی Persona به قدری در جلب رضایت مخاطبان موفق بود که ناشر را مجاب کرد آن‌ها در کشورهای اروپایی و آمریکا نیز منتشر کرد و پاسخ این تصمیم خود را نیز به درستی گرفتند. در حال حاضر و پس از عرضه Persona 5 نسخه‌های مختلفی از بازی‌های قدیمی‌تر مجموعه برای عرضه در نظر گرفته‌ شده‌اند و چندی پیش نسخه پنجم مجموعه Shin Megami Tensei برای نینتندو سوییچ منتشر شد.

با تمامی دغدغه‌ها و مشغله‌هایی که این استودیو ژاپنی دارد، بازی جدید استودیو Atlus قرار است سال میلادی آینده روانه بازار شود. مجله فامیتسو اخیرا با صد استودیو ژاپنی به مناسب شروع سال میلادی جدید مصاحبه داشته و از آن‌ها خواسته کمی درباره برنامه‌های خود برای ۲۰۲۲ توضیح دهند. آقای شینجیرو تاکادا (Shinjiro Takada)، تهیه کننده استودیو Atlus نیز به نمایندگی از آن‌ها حضور داشته و خبر از عرضه بازی جدید داده‌است.

ایشان در این باره گفتند:

به نظرم من سال ۲۰۲۲ یعنی سال چالش‌ها، ما قرار است طی چند ماه آینده بازی‌ای را عرضه کنیم که به یکی از ارکان استودیو تبدیل می‌شود. به نظر ما این بازی به شدت جذاب است و رضایت مخاطبان را جلب می‌کند، پس لطفا منتظر آن باشید.

می‌دانیم که آن‌ها از مدت‌ها قبل روند ساخت نسخه جدید پرسونا را نیز آغاز کرده‌اند اما، می‌توان گفت تا انتشار آن چندین سال دیگر باقی مانده‌است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: