مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد

وال استریت ژورنال: مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد بابت برخی از حوادث از مدیران ارشد عذرخواهی کرد

توسط محسن شجاعی در ۱ آذر ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۵

مجله وال استریت ژورنال در تازه‌ترین گزارش خود مدعی شده آقای بابی کوتیک (Bobby Kotick)، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد در جلسه‌ای با مدیران کمپانی ضمن عذرخواهی، اعلام کرده اگر نتواند به سرعت مسئله را برطرف کند، استعفا می‌دهد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمتر کسی از میان مخاطبان و اهالی صنعت گیم وجود دارد که در جریان حواشی و مشکلاتی که تقریبا یک سال است گریبانگیر کمپانی نامدار اکتیویژن بلیزارد شده، نباشد. شکایات و گزارش‌های متعدد از رفتار ناشایست و آزار و اذیت جنسی توسط مدیران شرکت در رسانه منتشر شده و چندین ارگان رسمی از جمله اداره امنیت اداره دولت فدرال مشغول بررسی و تحقیقات هستند

از زمان شروع حواشی تا کنون چندین مدیر ارشد استودیوهای کمپانی از جمله مدیرعامل بلیزارد و رئیس استودیو Treyarch در ردیف اتهام قرار دارند. پس آنکه مجله وال استریت ژورنال در گزارشی مدعی شد که حتی مدیرعامل کمپانی نیز در جریان حوادث بوده و از نشر آن‌‌ها خودداری می‌کرده، حواشی در کمپانی چندین برابر شد.

پس از این واقع حدود ۱۸۰۰ نفر از کارمندان شرکت یعنی حدودا ۱۸درصد کارکنان با امضا یک درخواست،خواهان برکناری مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد شدند. این کارکنان از استودیوهای مختلفی بودند. وال استریت ژورنال در گزارش جدید خود مدعی شده آقای بابی کوتیک (Bobby Kotick) قصد استعفا ندارد.

به گزارش وال استریت ژورنال و بنابر گفته‌های منابع این رسانه در کمپانی، آقای کوتیک در جلسه‌ای که با مدیران ارشد کمپانی داشته بابت برخی از اتفاقاتی که در ضمن مدیریت ایشان رخ داده عذرخواهی کرده‌است و اعلام شرمساری کرده‌است. وی از مدیران زمان و فرصت خواسته تا بتواند در “اسرع وقت” فرهنگ زشت و غلطی که در کمپانی حکمفرما است را ریشه کن کند و در صورت عدم موفقیت در این امر استعفا می‌دهد. منابع گزارش کرده‌اند ایشان پس از مطرح کردن موضوع استعفا به سرعت پشیمان شده و از تکرار آن خودداری کرده‌است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: