تصاویر جدید GTA: The Trilogy

تصاویر جدید GTA: The Trilogy در صفحه فروش بازی در Xbox Store منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ آبان ۱۴۰۰ , ۱۳:۳۹

با آغاز پیش دانلود بازی برای آن ذسته از مخاطبانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، تصاویر جدید GTA: The Trilogy در صفحه فروش بازی در Xbox Store منتشر شد. تصاویر مربوط به هر نسخه است و برخی از آن‌ها پیشتر در تریلر معرفی بازی دیده شده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition کم‌تر از یک هفته دیگر عرضه می‌شود و از یک سو با توجه به اینکه بیش از هشت سال از عرضه یک نسخه جدید در مجموعه می‌گذرد و از سوی دیگر این بازی قرار است نسخه ارتقا یافته و بهبود یافته سه نسخه کلاسیک و محبوب از مجموعه Grand Theft Auto باشد، انتظار می‌رود طرفداران زیادی اعم از افرادی که سال‌ها پیش این بازی‌ها را تجربه کرده‌اند و طرفداران جوان‌تر که هرگز موفق به تجربه این سه نسخه نشده‌اند به سمت سه‌گانه کشیده شوند. تصاویر بازی و وعده‌های تیم سازنده نیز سبب بالا رفتن هیجان میان مخاطبان شده و انتظار را برای تجربه بازی سخت‌تر از قبل کرده‌است.

پیش دانلود بازی برای آن دسته از مخاطبانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، آغاز شده و مخاطبان پلتفرم‌های ایکس باکس و نینتندو سوییچ می‌توانند برای این کار اقدام کنند. صفحه فروش بازی در Xbox Store تصاویر جدید GTA: The Trilogy را به اشتراک گذاشته‌است. این تصاویر اسکرین شات‌هایی از گیم‌پلی بازی هستند. دو تصویر مربوط به GTA; San Andreas، یک تصویر مربوط به Vice City و یک تصویر مربوط به GTA III است.

در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition بیستم آبان ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود. نسخه‌های اندروید و ios بازی نیز در دست ساخت قرار دارند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: