حجم بازی GTA: The Trilogy

حجم بازی GTA: The Trilogy روی PS4 و PS5 مشخص شد

توسط محسن شجاعی در ۱۳ آبان ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۱

یکی از اکانت‌های معتبر در توئیتر در زمینه افشای اطلاعات مربوط به حجم و فضای مورد نیاز بازی‌ها، اخیرا حجم بازی GTA: The Trilogy را روی PS4 و PS5 مشخص کرده‌است. مطابق انتظار حجم نسخه‌های ریمستر سنگین‌تر از نسخه‌های اصلی است اما، همچنان نشان دهنده کلاسیک بودن این عناوین است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از یک هفته تا عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال میلادی جاری باقی مانده‌است. سه گانه کلاسیکی که قرار است سه نسخه قدیمی و تحسین شده از مجموعه Grand Theft Auto را با گرافیک‌های آپدیت شده و کنترلرهای روان‌تر و نرم‌تر و به صورت کلی با جلوه‌های بصری و صوتی بهبود یافته راهی کنسول‌های نسل هشتم و نهم و PC کند. از مدت‌ها قبل شایعه ساخته شدن و عرضه شدن این ریمستر توسط اینسایدرهای مشهوری همچون جف گراب و نیک بیکر مظرح شده بود و حال و با نزدیک شدن زمان انتشار بازی، شاهد سیل جاری شدن اطلاعات و جزئیات مربوط به بازی هستیم.

اکانت PlayStation Game Size در توئیتر اخیرا حجم بازی GTA: The Trilogy را روی PS4 و PS5 مشخص کرده‌است. مطابق اطلاعات این اکانت بازی GTA III Remastered حدودا ۵.۲۹۳ گیگابایت حجم خواهد داشت که در مقایسه با نسخه اصلی (۱.۵۶۹ گیگابایت) رشد چند برابر داشته‌است. درباره GTA: Vice City و GTA; San Andreas نیز قضیه صادق است و حجم ۱۰.۷۶۸ گیگابایتی ریمستر وایس سیتی و ۲۲.۶۷۹ گیگابایتی سن آندرس در مقایسه با نسخه‌های اصلی (۲.۳۹۲ گیگابایت و ۳.۲۳۰ گیگابایت) چندین برابر است.

سه گانه جی تی ای بیستم آبان ماه (۱۱ام نوامبر) منتشر می‌شود. افرادی که اقدام به تهیه بازی به صورت پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند پیش دانلود بازی را از ۱۸ام آغاز کنند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: