Steam Deck, شرکت والو (Valve)

ولو کنسول Steam Deck را در اختیار بازی سازان قرار می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۱ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۳۷

شرکت ولو طی اقدامی چندین دستگاه کنسول Steam Deck را به استودیوهای بازی سازی و ناشران سراسر دنیا هدیه داده تا بتوانند بازی‌های فعلی خود را روی این دستگاه اجرا کنند و نظرات و بازخوردهای خود را بیان کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت ولو در راستای برنامه‌ریز‌ی‌های و نقشه‌های خود برای بازاریابی چندین دستگاه از کنسول استیم دک را در اختیار استودیوهای بازی سازی و ناشران در سراسر دنیا قرار داده‌است. انبار این شرکت در واشنگتن ضمن تایید این خبر اعلام کرد این دستگاه‌ها در اختیار اکثر بازی سازان و ناشران قرار گرفته و آن‌ها می‌توانند به تجربه بازی‌های خود و سایر بازی‌ها روی این دستگاه مشغول شوند. پس از ساعاتی، شاهد انتشار بازخوردها و نظرات سازندگان در فضای مجازی بودیم.

آقای مایک رز (Mike Rose)، از شرکت No More Robots، ناشر بازی Descenders در اکانت رسمی خود در توئیتر اعلام کرد موفق به اجرای این محصول روی کنسول Steam Deck شده‌است و با تنظیمات ultra این دستگاه در اجرای بازی با نرخ فریم ۵۰ الی ۶۰ ابدا مشکل ندارد. آقای رز تنها بازی سازی نیست که درباره بازخوردهای خود سخن گفته و سایر توسعه دهندگان نیز نظرات خود را بیان کرده‌اند که اکثرا دیدگاه‌هایی مشابه دیدگاه‌های آقای رز داشته‌اند.

علی رغم اینکه هنوز بسیاری از مخاطبان درباره عملکرد استیم دک تردید دارند، تقریبا تمامی بازخورذهای منتشر شده از این بازی از سوی افرادی که تجربه کار با آن را دارند، مثبت و خوب بوده و ظاهرا این دستگاه جزو محصولاس سخت افزاری قدرتمند ولو جای می‌گیرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: