نسخه نسل نهم بازی Assassin's Creed Odyssey از فریم 60fps پشتیبانی می‌کند

نسخه نسل نهم بازی Assassin’s Creed Odyssey از فریم ۶۰fps پشتیبانی می‌کند

توسط مهتاب جهاندار در ۳ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۰۵

شرکت یوبیسافت در نظر دارد بزودی آپدیت جدیدی را برای بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر کرد که موجب پشتیبانی نسخه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ از فریم ۶۰fps خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

یوبیسافت پیشتر بود که نسخه نسل نهمی بازی Assassin’s Creed Odyssey را منتشر کرد. حال گزارش شده با آپدیت ۱.۶.۰ که در آینده از راه خواهد رسید، فریم ریت ۶۰Fps به نسخه ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ افزوده خواهد شد.

حجم آپدیت در روی پلی استیشن ۵ بیش از ۴۷۰ مگابایت و در نسخه ایکس باکس سری ایکس ۳۷۰ مگابایت حجم دارد. انتظار داریم بزودی سونی آپدیت مشابهی را برای بازی  Assassin’s Creed Origins سال ۲۰۱۷ منتشر کند.

بازی مورد اشاره در سال گذشته برای کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، رایانه شخصی و برخی دیگر منتشر شد. همچنین توانست با انتقادات مثبت کارشناسان صنعت و رسانه‌ها مواجه شود. حتی بسیاری از طرفداران Assassin’s Creed نسبت به این نسخه واکنش مثبتی نشان دادند.

به هر حال باید منتظر ماند یوبیسافت بزودی آپدیت جدید را در اختیار بازیکنان نسخه اخیر Assassin’s Creed قرار دهد تا بتوانند روی کنسول پلی استیشن ۵ یا ایکس باکس سری ایکس/اس فریم ریت ۶۰fps را تجربه کنند.

ناگفته نماند نسخه بعدی این سری هم بزودی معرفی خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: