تنوع رنگ بندی Steam Deck

تنوع رنگ بندی Steam Deck در آینده بیشتر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۸

به گفته یکی از طراحان ارشد شرکت ولو چنانچه عملکرد کنسول دستی استیم دک مطابق انتظارات و پیشبینی‌های آن‌ها باشد، تنوع رنگ بندی Steam Deck بیش از قبل می‌شود و طراحان متنوع فراوانی راهی بازار خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

ماه دسامبر سال میلادی جاری شرکت نامدار ولو کنسول دستی خود به نام استیم دک را روانه بازار خواهد کرد. این کنسول در سه مدل مختلف عرضه می‌شود. این مدل‌ها از نظر حافظه داخلی و ابعاد صفحه نمایشگر با یکدیگر متفاوت هستند. معمولا در بحث محصولات سخت‌افزاری و دیجیتالی مخاطبان انتظار داشتن حق انتخاب از میان چند طرح مختلف را دارند تا بتوانند دستگاه مطلوب خود را با رنگ دلخواه‌شان تهیه کنند. موضوعی شرکت ولو درباره دستگاه خود لحاظ نکرده اما، به طرفداران این وعده را می‌دهد شرایط در آینده تغییر خواهد کرد.

آقایان تاک اسپافورد (Tucker Spofford) و گرگ کومر (Greg Coomer) دو تن از طراحان ارشد کنسول دستی استیم دک اخیرا در مصاحبه‌ای با وبسایت PC Gamer درباره وجود تنوع رنگ بندی Steam Deck صحبت کردند. به گفته آقای اسپافورد بحث‌های فراوانی در این باره میان اعضای تیم طراحی وجود داشته‌است. آقای کومر افزود:

بحث کردن درباره این موضوعات حقیقتا مفرح است. ما حتی این پیشنهاد را نیز مطرح کردیم که بیش از دوازده طرح مختلف داشته باشیم.

آقای کومر در ادامه گفت در زمانه عرضه دستگاه همین تک رنگ در اختیار مخاطبان خواهد بود و این یک تصمیم استراتژیک است اما ممکن است در صورتی که انتظارات ولو برآورده شود، در آینده این شرایط تغییر کند:

این تصمیم استراتژیک است. هر سه مدل در یک طرح عرضه می‌شوند و این قضیه در زمان عرضه عوض نمی‌شود. امیدوارم این ظرایط در آینده تغییر کند. در صورتی که انتظارات ما برآورده شود، فرصت برای این کار بسیار است.

استیم دک دسامبر سال میلادی جاری روانه بازار می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: