فیلم Dune

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Dune منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۳۱ تیر ۱۴۰۰ , ۲۲:۳۵

استودیو برادران وارنر تریلر دیگری را از فیلم هیجان‌انگیز “Dune” به کارگردانی دنی ویلنوو و با بازی تیموتی شالامی منتشر کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

در این فیلم شالامی در نقش پل اتردایس پسر لیدی جسیکا (ربکا فرگوسن) و دوک لتو اتردایس (اسکار آیزاک) را ایفا می‌کند که وارث پادشاهی پدرش است، قلمرو پادشاهی که کنترل سیاره‌‌ای بی آب و علف آراکیس را با گرانبها‌ترین ماده‌ی جهان در آن در اختیار دارد.

پل سالها از زندگی خود را به تمرین برای تبدیل شدن به رهبر خاندان آتریدس گذرانده است اگرچه بخشی از این آموزش تحت نظر لیدی جسیکا، عضو نفوذی قدرتمند گروه بن گسریت بوده است، اما با روشن شدن آتش جنگ به دست بارون هارکونن شرور و برادرزاده‌اش گلوسو (دیو باتیستا) برای کنترل آراکیس، رویایی که پل در سر داشت از هم فرو می‌پاشد.

شعله‌های جنگ نبرد پل را به سمت قوم فریمن، ساکنان بومی سیاره، سوق می‌دهد. در کنار رهبر فریمن، استیلگر (خاویر باردم) و چانی (زندیا)، پاول برای نجات آراکیس و مردم آن به دشمن حمله می‌کند اما نمی‌داند که سرنوشتی بزرگتری در انتظار اوست که می تواند جهان را تغییر دهد.

از ستارگان مطرح این اثر می‌توان به جیسون موموآ در نقش دانکن آیداهو، شارلوت رمپلینگ در نقش مادر روحانی موهیم (معروف به گایس هلن موهیم)، جاش برولین در نقش گرنی هالک، استیون مک کینلی هندرسون در نقش توفیر هاوات، شارون دانکن-بروستر در نقش دکتر لیت کاینس، چانگ چن در نقش دکتر ولینگتون یو و دیوید دستمالچیان در نقش منتات پیتر دی وریس اشاره کرد که در این فیلم به ایفای نقش خواهند کرد.

ویلنوو نویسندگی این فیلم را به همراه اریک راث و جان اسپیتز بر اساس رمانی به همین نام از فرانک هربرت بر عهده دارد.

فیلم “Dune” در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۰ سال ۲۰۲۰ اکران شود اما چند هفته تاخیر خورد و پس از شیوع ویروس کرونا ویروس، تاریخ اکران آن به ۲۲ ماه اکتبر موکول شد. این فیلم بطور همزمان در سینماها و شبکه HBO Max  به نمایش درخواهد آمد اگرچه ویلنوو چندین بار مخالفت خود را با اکران همزمان این فیلم اعلام کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: