استودیو Coalition

استودیو Coalition یک دمو فنی را در رویداد GDC نمایش خواهد داد

توسط محسن شجاعی در ۱۲ تیر ۱۴۰۰ , ۱۹:۱۵

سازنده بازی Gears of War 4 و Gears 5، استودیو Coalition اعلام کرد یک دمو فنی از جلوه‌های بصری ساخته شده با موتور بازی سازی آنریل ۵ را در رویداد GDC امسال نمایش خواهد داد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو کوآلیشن، سازنده نسخه‌های چهارم و پنجم مجموعه Gears of War چندی پیش اعلام کرد زین پس پروژه‌های جدید خود را به کمک موتور بازی سازی آنریل ۵ توسعه خواهد داد. آن‌ها در این مدت سخت مشغول یادگیری زیر و بم این موتور و تمام قابلیت‌ها و محدودیت‌های آن بوده‌اند و انتظار نمی‌رود در آینده‌ای نزدیک شاهد بازی جدیدی از آن‌ها باشیم. بی‌شک اعضای این استودیو توانایی بسیار بالایی در گرفتن بهینه‌ترین خروجی از موتور آنریل ۴ داشتند و Gears of War 4 و Gears 5 گواه این موضوع هستند. حال ظاهرا قرار است بزودی شاهد اولین نسخه آزمایشی از پروژه‌های آن‌ها روی آنریل ۵ در آینده‌ای نه چندان نزدیک باشیم.

استودیو Coalition اعلام کرد در رویداد GDC امسال حضور خواهد یافت و با همکاری کمپانی اپیک استور قرار است یک دمو فنی از یک پروژه آزمایشی که روی کنسول Xbox Series X اجرا می‌شود را نمایش دهند. این دمو فنی «Alpha Point» نام دارد و آقای  Colin Penty و خانم Kate Raynar، دو کارگردان فنی کوآلیشن در طول این نمایش توضیحاتی درباره سیستم جلوه‌های بصری موتور آنریل ۵ را به مخاطبان و سایر استودیوهای بازی سازی ارائه کنند. مراسم GDC 2021 بیستم جولای سال میلادی جاری برگزار خواهد شد.

مطابق گزارش‌ها کوآلیشن مشغول ساخت یک پروژه نسبتا کوچک است تا خود را با جنبه‌های مختلف آنریل ۵ آشنا کند و پس از آن به سراغ ساخت Gears 6 برود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: