آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone

آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone کامیون‌های زره پوش را حذف می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ , ۱۶:۲۶

آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone کامیون‌های زره پوش را حذف می‌کند. شرکت Raven Software علت اصلی این تصمیم را ایراد فنی ناشی از حضور این وسایل بیان کرد. ظاهرا این کامیون‌ها بعث غیب شدن برخی از بازیکنان می‌شدند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

قطار دراز و حجیم آپدیت‌های جدید بازی وارزون ظاهر هیچگاه متوقف نخواهد شد و همیشه هدف از ارائه آپدیت‌های جدید، اضافه کردن محتوا نیست. برخی مواقع و درست مانند تمامی بازی‌های آنلاین بخشی‌هایی از بازی حذف می‌شوند یا ایرادات آن‌ها رفع می‌شود تا تجربه کلی مخاطب از بازی را بهبود ببخشند. مدتی است وظیف اصلی شرکت Raven Software تحقق مورد دوم شده و آپدیت جدید آن‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیست. این آپدیت قرار است کامیون‌های باربری زره پوش را از بازی حذف کند. ظاهرا این کامیون‌های باعث می‌شوند، برخی از بازیکنان به طور کلی از زمین نبرد محو شوند.

این کامیون‌های در ابتدا برای مدت محدودی در حالت Armored Royale به بازی اضافه شده بودند. هفته گذشته و هم زمان با آغاز فضل چهارم، این کامیون‌ها به صورت دائمی به تمامی حالت‌های بازی اضافه شدند و متاسفانه ظاهرا بازگشت این کامیون‌ها به معنای بازگشت باگی است که ایجاد می‌کردند و هیچگاه به صورت دائمی رفع نشده بود.

شرکت Raven Software در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد با انتشار آپدیت جدید بازی Call of Duty: Warzone این کامیون‌ها تا اطلاع ثانوی از بازی کنار گذاشته می‌شوند تا یک راه حل دائمی و جامع برای مشکل آن‌ها یافت شود. این شکرت پیشتر در حالت Armored Royale نیز مجبور به حذف این کامیون‌ها شده بود به دلیل مشکل مشابهی که ایجاد می‌کردند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: