بازی Scarlet Nexus

بندای نامکو فعلا قصد ندارد بازی Scarlet Nexus را روی Game Pass عرضه کند

توسط محسن شجاعی در ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ , ۲۱:۳۷

بندای نامکو، ناشر بازی Scarlet Nexus در پاسخ به پرسش مخاطبان مایکروسافت مبنی بر حضور این عنوان روی سرویس ایکس باکس گیم پس در روز عرضه، اعلام کرد در حال حاضر چنین تصمیمی جزو برنامه‌های شرکت نیست. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

زمان زیادی تا انتشار Scarlet Nexus، جدیدترین hack and slash ژاپنی توسط کمپانی بندای نامکو باقی نمانده‌است. در هفته اخیر شایعات زیادی مبنی بر حضور این بازی از روز عرضه روی سرویس اشتراکی کمپانی مایکروسافت، ایکس باکس گیم پس مطرح بود و مخاطبان و اهالی رسانه منتظر واکنش رسمی از سوی ناشر بودند. سهنگو شرکت در گفت و گویی با وبسایت VGC ضمن رد شایعات اعلام کرد. این امر در حال حاضر جز اولویت‌های شرکت نیست و برنامه‌ای برای عرضه بازی روی گیم پس وجود ندارد. وی همچنین از هیجان بالای تیم سازنده و ناشر برای عرضه بازی سخن گفت.

هر چند نباید اینجور شایعات را چندان جدی گرفت اما، شاید عرضه بازی Scarlet Nexus روی Game Pass چندان هم دور از ذهن نباشد. این بازی اولین بار در رویداد Xbox 20/20 سال گذشته رونمایی شد و نسخه دمو بازی نیز روی Xbox One و Xbox Series X/S یک هفته زودتر از نسخه PS4 و PS5 بازی انتشار یافت. بازی‌های بزرگی نظیر Outriders، محصول شزکت اسکوئر انیکس از همان روز عرضه روی این سرویس در دسترس بودند. شاید در آینده شاهد عرضه Scarlet Nexus روی گیم پس باشیم.

این بازی روز جمعه ۴ام تیرماه (۲۵ام ژوئن ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X//S ،PS4 ،PS5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: