Cloverfield

جو بارتون به عنوان نویسنده فیلم بعدی Cloverfield انتخاب شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ , ۲۰:۲۵

به گزارش سایت هالیوود ریپورتر جو بارتون شور رانر سریال اسپین‌آف بتمن نگارش متن فیلم‌نامه‌ی دنباله Cloverfield را بر عهده خواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

۱۳ سال از اولین باری که فیلم Cloverfield بر اساس فیلم‌نامه‌ای از درو گودارد (Bad Times at the El Royale) و کارگردانی مت ریوز (The Batman) ساخته شد، می‌گذرد و اکنون تهیه‌کننده‌ی فیلم جی جی آبرامز پس از ساخت دو دنباله‌ی غیر مستقیم سعی دارد به کمک جو بارتون این فرنچایز را به اصل خود بازگرداند.

جزئیات مربوط به قسمت چهارم مجموعه Cloverfield هنوز فاش نشده است. اما به گزارش منابع خبری این فیلم که متن آن توسط بارتون نوشته شده است، از قالب و صحنه‌ی فیلم اصلی استفاده نخواهد کرد. اخبار مربوط به ساخت این دنباله‌ی تقریباً سه سال بعد از شد که آبرامز در طی میزگردی در سینما‌کان ۲۰۱۸ تأیید کرد که یک دنباله‌ی کاملاً اختصاصی در ادامه‌ی اولین فیلمی که در سال ۲۰۰۸ اکران شد، در حال ساخت است.

آبرامز و هانا مینگلا این فیلم را از طریق استودیوی خود بد ربات و با کمک کمپانی پارامونت پیکچرز تهیه و تولید خواهند کرد. با این همه کارگردان فیلم اصلی ریوز و نویسنده آن گودارد فعلاً قرار نیست به هیچ عنوان به این فرنچایز برگردند. علاوه بر این پروژه جدید، بارتون اخیراً به عنوان شورانر سریال  Gotham Police که اسپین‌آفی از فیلم جدید بتمن به کارگردانی ریوز است، فعالیت می‌کند.

Cloverfield

اولین فیلم Cloverfield روایت‌گر داستان گروهی متشکل از ۲۰ نفر از اهالی نیویورک است که کار جدید خود را در ژاپن جشن می گیرند تا اینکه جشن آن‌ها توسط یک موجود بزرگ ناشناخته مورد حمله قرار می‌گیرد و برای نجات جان خود از شهر خارج شوند. این فیلم با بودجه ۲۵ میلیون دلاری و یک بازاریابی مرموزانه مشابه فیلم The Blair Witch Project موفق به فروش بیش از ۱۷۲ میلیون دلار در گیشه‌ی جهانی شد. و بخاطر ریتم سریع و کارگردانی خوب ریوز مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

موفقیت این فیلم موجب شکل‌گیری یک فرنچایز  شد که شامل یک مجموعه مقدماتی مانگا و دو دنباله‌ی ۱۰Cloverfield Lane در سال ۲۰۱۶ و The Cloverfield Paradox است، دومین فیلم، Lane با فیلم‌نامه‌ای از دیمین شزل در گیشه فروش موفقی داشت و توانتست  تحسین بیشتری منتقدان را برانگیزد آورد و سرنخ‌هایی مرتبط با فیلم اصلی را نمایش می‌دهد، اما فیلم سوم، Paradox در بررسی‌ها ناامید کننده ظاهر شد، به نظر می‌رسد این موضوع دلیل اصلی بود که بعد از سوپربول ۲۰۱۸ ، استودیو پارامونت را وادار به فروش امتیاز این فیلم به شبکه نتفلیکس کرد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: