Oculus VR

Oculus هفته آینده بازی‌های جدیدی به نمایش می‌گذارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۰

هفته آینده شرکت Oculus قصد دارد چندین بازی جدید را به نمایش بگذارد که باید به Lone Echo 2, Pistol Whip و Star Wars: Tales و برخی دیگر اشاره کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

Lone Echo 2 دنباله‌ای طولانی در انتظار ماجراجویی فضایی ۲۰۱۷ است که توسط Ready at Dawn ساخته شده و سال گذشته توسط Oculus خریداری شد. Pistol Whip یک شوتر اول شخص است که در واقع سال ۲۰۱۹ منتشر شد، اگرچه در ماه نوامبر یک به روزرسانی قابل توجه در قالب ‘۲۰۸۹’ دریافت کرد.

در اعلامیه Oculus آمده است: “این اولین رویداد ما است که به طور کامل به بازی‌های عالی در سراسر پلتفرم Oculus اختصاص یافته است.” “شما می‌توانید به روزرسانی‌های جدید عناوین مورد علاقه طرفداران، فیلم‌های دیده نشده از برخی بازی‌های منتشر نشده و چند شگفتی در انتظار داشته باشید.”

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

قطعا هدست‌های Oculus از طراحی نوآورانه و ویژگی‌های قابل توجهی برخوردارند. عملکرد خوب Oculus موجب شد تا در سال ۲۰۱۴ فیسبوک تصمیم به خرید این برند فعال در صنعت واقعیت مجازی بگیرد.

اخیرا فیسبوک سعی کرده تمامی محصولات خود چون واتساپ، اینستاگرام و برخی دیگر را با برند اصلی منطبق سازد. حال به تازگی نیز نوبت به Oculus رسیده و صفحه رسمی توییتر این شرکت اعلام نمود از اکتبر سال جاری کاربران هدست‌های Oculus باید با حساب فیسبوک خود به دستگاه‌های پوشیدنی متصل شوند.

تا پیش از این چنین نبود و افراد تنها بایستی از حساب Oculus استفاده می‌کردند. اما به نظر رسیده فیسبوک از زیربرندها درخواست نمود تا سیاست جدید را اعمال کنند.  هرکسی که برای اولین بار از هدست Oculus VR استفاده می‌کند، لازم است به جای ایجاد یک حساب جداگانه Oculus ، وارد حساب Facebook خود شود. در همین حال، کاربران موجود که قبلاً حساب‌های Oculus دارند، باید آنها را با حساب‌های Facebook خود ادغام کنند.

تا اول ژانویه ۲۰۲۳، پشتیبانی از همه حساب‌های Oculus از دست رفته بود و حال باری دیگر شاهد برنامه جدیدی از سوی فیسبوک و Oculus هستیم. Oculus می‌گوید که داشتن یک حساب واحد و یکپارچه به کاربران این امکان را می‌دهد تا خیلی راحت‌تر “با دوستان خود در VR” پیدا ، اتصال و بازی کنند. “ما می‌دانیم که VR اجتماعی چیزهای بیشتری برای ارائه دارد و این تغییر باعث می‌شود بسیاری از ویژگی‌هایی که افراد در فیس بوک می‌شناسند و مایل هستند، ادغام شود.”

به هر حال اگر از هدست وی آر Oculus برخوردار هستید، از این پس باید با حساب فیسبوک وارد دستگاه شوید، در غیر این صورت قادر به استفاده نخواهید بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: