نسخه-واقعیت-مجازی-بازی-prey

نسخه واقعیت مجازی بازی Prey توسط خرده فروشان انگلستان لیست شد

توسط علی جلیلی در ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۸

بنظر می‌رسد که عرضه نسخه واقعیت مجازی بازی Prey جزو برنامه‌های کاری استودیو و کمپانی بتسدا (Bethesda) برای جذب مخاطب بیشتر باشد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Prey‌ که توسط استودیوی خوش ذوق آرکین (Arkane Studios)  ساخته و در سال ۲۰۱۷ منتشر شد، یکی از شوکه‌کننده‌ترین بازی‌های عرضه شده در دهه گذشته بود، چرا که تبلیغات زیادی برای عرضه آن انجام نشده بود و به نوعی می‌توان گفت که در سکوت خبری روانه بازار شد و بازخوردهای خوبی را از سوی کاربران دریافت کرد. این بازی که از روی یک بازی‌ دیگر با همین نام که پیش‌تر توسط یک استودیوی ناشناس عرضه شده بود، تولید و منتشر شد و کمپانی بتسدا (Bethesda) هم به عنوان ناشر این بازی، با استودیوی آرکین همکاری کرد.

این بازی که  از سیستم بازی‌های شوتر فاصله گرفت و با مخلوط کردن ایده‌های جدید یک بازی نوآورانه تولید و روانه بازار شد، توانست به صورت عجیبی مخاطبان را سورپرایز کند. با توجه به اینکه کمپانی بتسدا همچان حاظر نیست تا میزان فروش این بازی را اعلام کند، اما استودیوی آرکین به حمایت از عنوان ساخته شده خود می‌پردازد؛ به‌ طوریکه بسته الحاقی رایگانی که بخش چند‌نفره را به بازی اضافه ‌می‌کرد، توسط این استودیو در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و بنظر می‌رسد که برنامه‌های حمایتی بیشتری در انتظار این بازی است.

با توجه به وب‌سایت خرده‌فروشی انگلیسی ShopTo بازی Prey VR در لیست بازی‌های واقعیت مجازی این فروشگاه لیست شده است. این بازی که مدتی بعد از سوی صفحه رسمی این فروشگاه حذف شد، بیانگر این موضوع است که نسخه واقعیت مجازی بازی Prey ممکن است در آینده نزدیک معرفی و عرضه شود.

نسخه واقعیت مجازی بازی Prey

نسخه واقعیت مجازی بازی Prey

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، شک و تردیدی در رابطه با این بازی وجود دارد، چراکه معلوم نیست آیا این بازی نسخه واقعیت مجازی همان بازی‌ای است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده یا قرار است به عنوان یک بازی فرعی همانند بازی Half-Lify: Alyx باشد. به هرحال تاکنون هیچ بیانیه رسمی از سوی استودیوی آرکین یا بتسدا منتشر نشده است، اما احتمال دارد تا معرفی این بازی فاصله چندانی نداشه باشیم. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص با دنیای بازی همراه  باشید.

بازی Prey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

نظرات خود را پیرامون نسخه واقعیت مجازی بازی Prey را با ما به اشتراک بگذازید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: