عرضه Metro Redux برای گوگل استدیا

عرضه Metro Redux برای گوگل استدیا رسما تایید شد

آواتار تیم خبری دنیای بازی توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۸:۰۰

روز گذشته اکانت رسمی GoogleStadia در توئیتر کالکشن دو نسخه اول فرنچایز «Metro»را به عنوان ۳۱امین بازی آرشیو مجموعه خود را معرفی کرد تا بدین ترتیب عرضه Metro Redux برای گوگل استدیا رسما تایید شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کالکشن Metro Redux شامل دو عنوان Metro2033 و Metro: Last Light، دو نسخه اول مجموعه پسا آخرالزمانی «Metro» به پلتفرم استدیا خواهد آمد. آخرین نسخه مجموعه، عنوان «Metro Exodus» به عنوان یکی از بازی‌های هنگام عرضه، برای سرویس استریمینگ گوگل عرضه شده بود. این بازی در اوج بدنامی و عملکر ضعیف استدیا، بر ای این پلتفرم عرضه شد. آرشیو نه چندان قدرتمند و متنوع از علل اصلی عملکر ضعیف این پلتفرم بود. انتظار بالای مخاطبان از تاثیر عرضه آن و مقایسه با عرضه یک کنسول از سوی سونی یا مایکروسافت نیز در این امر بی‌تاثیر نبود.

امانت رسمی GoogleStadia در توئیتر، روز گذشته خبر از عرضه کالکشن «Metro» برای این پلتفرم داد:

ای جنگجویان بی‌باک! آماده نبر در تونل‌های تاریک مترو شوید. بخش کمپین تک نفره داستانی  دو عنوان Metro2033 و Metro: Last Light را به مناسبت ۱۰سالگی مجموعه در GoogleStadia تجربه کنید.
جزئیات بیشتر را از اینجا مطالعه کنید.

تاریخ دقیق عرضه Metro Redux برای گوگل استدیا اعلام نشد و صرفا به بیان عبارت “بزودی” بسنده کردند.

مشخصا در حال حاضر استقبال از پلتفرم گوگل، به هیچ عنوان مورد رضایت این کمپانی نیست. آن با تایید عرضه عناوین مورد انتظاری نظیر CyberPunk 2077 Baldurs Gate III و Assassin’s Creed Valhalla قصد دارد این رویه را عوض کند. پیشتر گوگل تایید کرد استودیو‌های فرست پارتی مشغول توسعه عناوین انحصاری برای پلتفرم Stadia هستند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: