کاپیتان پرایس در Call Of Duty Warzone

احتمالا کاپیتان پرایس در Call Of Duty Warzone حضور خواهد یافت

توسط محسن شجاعی در ۳ خرداد ۱۳۹۹ , ۰۹:۰۰

با توجه به اینکه «Infinity Ward» به طور ضمنی حضور کاپیتان پرایس در Call Of Duty Warzone را تایید کرده‌است، احتمال می‌رود این شخصیت محبوب سه گانه Call Of Duty: Modern Warfare به عنوان اوپراتور بعدی وارزون معرفی شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است شایعات، گزارشات و زمزمه‌ها از قسمت بعدی مجموعه ندای وظیفه به شدت شنیده می‌شود. طبق شایعات نسخه امسال، نسخه جدیدی از مجموعه black ops خواهد بود و داستانی در دوران جنگ سرد را روایت خواهد کرد. با توجه به روند هر ساله «Activision»، انتظار می‌رود در ماه اکتبر یا نوابر شاهد عرضه نسخه جدید مجموعه باشیم. در این بین اما، نسخه گذشته همچنان با محتواها، بروزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش دهنده فراوان پشتیبانی می‌شود.

پس از چندین هفته از اشارات و ارجاعات فراوان از طریق صفحه رسمی و وبسایت تیم سازنده و بازی، بالاخره سازندگان تیزر کوتاهی را منتشر کردند به محتوای فصل چهارم Modern Warfare و Warzone اشاره می‌کند. در این ویدیو درباره اوپراتور جدید وارزون صحبت می‌شود و تصویر ماتی از کاپیتان پرایس محبوب، یکی از شخصیت‌های کلیدی مجموعه Modern Warfare به نمایش درمی‌آید. به احتمال قوی وی به عنوان اوپراتور جدید وارد بخش وارزون خواهد شد.

بازی کال آو دیوتی مدرن وارفر و بخش Warzone هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PlayStation 4 ،Xbox One و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

لطفا نظرات خود را پیرامون Call of Duty: Modern Warfare و حضور کاپیتان پرایس در Call Of Duty Warzone را با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: