نسخه سال ۲۰۲۰ بازی Call of Duty

نسخه جدید Call of Duty احتمالا با نام Black Ops Cold War منتشر می‌شود

توسط میلاد شجری در ۱ خرداد ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

طبق شایعه‌ای جدید، نسخه جدید Call of Duty با نام Black Ops Cold War در سال جاری عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، همراه دنیای بازی باشید.

هرساله با رسیدن به بازه اردیبهشت و خردادماه، شایعات پیرامون نسخه بعدی از سری پرطرفدار Call of Duty قوت می‌گیرد و به نظر می‌رسد که ما بزودی شاهد معرفی نسخه امسال خواهیم بود. در حال حاضر جزییات رسمی زیادی از نسخه جدید این شوتر به جز اینکه استودیو تری‌آرک روی نسخه‌ دیگری از Call of Duty: Black Ops کار می‌کند، در دسترس نیست. حال در جدیدترین اخبار بازی، شاهد اشاره‌ای به حال و هوای کلی و دوره‌ای که بازی جدید در آن جریان دارد، هستیم.

یکی از کاربران توییتر به نام Okami تصویری از باکس آرت بازی Call of Duty: Black Ops منتشر کرده است که روی آن، کلمه Cold War دیده می‌شود که به دوران جنگ سرد اشاره می‌کند. شایعات اخیر پیرامون نسخه جدید کال آو دیوتی نیز بیشتر حول محور دوران جنگ سرد و جنگ ویتانم می‌‌چرخید. ار طرفی دیگر، اوکامی بیشتر برای لو دادن اطلاعات بازی Call of Duty: Warzone شناخته می‌شود، از جمله لو دادن تاریخ انتشار قبل از عرضه رسمی که از این جهت، وی را می‌توان منبعی تقریبا معتبر در نظر گرفت.

در این‌ بین، نسخه اول از سری Black Ops در دوران جنگ سرد روایت می‌شود و با توجه به تصویر منتشر شده، احتمال دارد با نسخه‌ای فرعی که در بازه‌ای یکسان جریان دارد، طرف باشیم. همچنین احتمال ریبوت مجموعه نیز وجود دارد؛ کاری که اکتیویژن پیش از این، با سری Modern Warfare در نسخه سال ۲۰۱۹ انجام داده است. با همه این اوصاف، باید تا معرفی رسمی که احتمالا طی یک تا دو هفته آینده باشد، صبر کنیم تا ببنیم اکتیویژن و استودیو تری‌آرک برای نسخه امسال چه برنامه‌ای چیده‌اند.

نسخه سال ۲۰۲۰ بازی Call of Duty

در پایان، نظر شما درباره ریبوت سری Call of Duty: Black Ops چیست؟ خوشحال می‌شویم دیدگاه‌های خود را با وبسایت دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه جدید Call of Duty احتمالا با نام Black Ops Cold War منتشر می‌شود”

  1. چرا بازی کلاف تین توی کامپیوتر من نصب نمیشه

    ۱ ۰