ساخت بازی Resident Evil 3,

ساخت بازی Resident Evil 3 مراحل پایانی خود را سپری می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۹:۱۰

طبق گفته سازندگان، ساخت بازی Resident Evil 3 مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و از عنوان باز سازی شده قبلی اکشن محورتر خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

تهیه کنندگان بازی Resident Evil 3، در مصاحبه‌ای با هفته‌نامه فامیتسو جزئیات بیشتری از این عنوان مورد انتظار به اشتراک گذاشتند که مهم‌ترین اطلاعاتی آقایان ماسائو کاوادا(Masao Kawada) و پیتر فابیانو(Peter J.Fabiano) به اشتراک گذاشتند به شرح زیر است:

  1. به اختصار می‌توان گفت Resident Evil 3 درباره توانمندی‌ها و قدرت بالای شخصیت اصلی این بازی، جیل ولنتاین(Jill Valentine) و حس وحشت از نمسیس(Nemesis) است. طراحی جدید شخصیت جیل در راستای خدمت به این موضوع که نسخه بازسازی شده از نسخه اصلی اکشن محورتر است، صورت گرفته‌است. تیم توسعه بازی با آگاهی از این موضوع که جیل ولنتاین یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های اصلی کل مجموعه است، سعی بر این داشته‌اند طراحی کلی او تغییر چندانی نپذیرد. شخصیت کارلوس نیز تغییراتی داشته‌است اما؛ خو تند مزاجی و هیجانی همچنان در او حفظ شده‌است. اگر بازی‌بازان خواهان بازی در قالب طراحی اصلی شخصیت‌ها هستند، این امکان به صورت امتیازی اضافی(bonuses) در اختیار آن دسته از بازی‌بازان قرار می‌گیرد که بازی را پیش خرد کرده‌اند.
  2. از دیگر نکاتی که از مصاخبه سازندگان با مجله فامیتسو استخراج می‌شود این است که ساخت بازی Resident Evil 3  در مراحل پایانی خود قرار دارد بنابراین؛ آقای کاوادا این وعده را داد که بازی در تاریخ عرضه خود در پانزدهم فروردین۱۳۹۹(سوم آوریل۲۰۲۰)، عرضه خواهد شد و تاخیری دریافت نخواهد کرد. کپکام در حال حاضر تغییرات پایانی را روی عنوان اعمال می‌کند و بیش از ۹۰% بازی تکمیل شده‌است.
  3. بازی Resident Evil 3 در مقایسه با دیگر عنوان باز سازی شده، RE2 Remake اکشن محورتر خواهد بود. وقایع این عنوان قبل از وقایع نسخه دوم آغاز می‌شود و تا پس از پایان نسخه دوم ادامه می‌یابد. RE3 تغییرات بیشتری با نسخه اصلی بازی در مقیسه با تغییرات RE2 Remake با نسخه اصلی‌اش دارد.

اگر شما از طرفداران این نسخه هستید، می‌توانید تریلر معرفی بازی را از اینجا و تصویر و جزئیات نسخه محدود(Limited Edition) بازی را از اینجا مشاهده فرمایید.
بازی Resident Evil 3 در روز جمعه ۱۵ام فروردین ماه سال آتی(سوم آوریل۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: