بازی-واقعیت-مجازی-Left-4-Dead

شایعه: بازی واقعیت مجازی Left 4 Dead توسط Valve در دست توسعه است

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , ۱۰:۳۰

گویا بازی واقعیت مجازی Left 4 Dead توسط استودیو ولو (Valve) در حال توسعه است و طرفداران می‌توانند بعد از مدت‌ها جدیدترین نسخه این بازی را این‌بار روی پلتفرم VR تجربه کنند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بعد از مدت زمان طولانی که خبری از توسعه بازی‌های جدید ولو (Valve) نیست، این گویا این استودیو با پروژه‌های جدیدی وارد بازار خواهد شد و با Valve Index روی بازار واقعیت مجازی تمرکز خواهد داشت. بازی Half-Life: Alyx که اخیرا معرفی شده است، یک تجربه انحصاری کاملا جدید در قالب پلتفرم VR خواهد بود و نشانگر عزم راسخ آن‌ها برای عملکرد خوب در بازار واقعیت مجازی است.

Half-Life: Alyx اولین بازی در طی این ۱۵ سال است که به جهان هالف لایف (Half-Life) می‌آید و سال آینده به‌صورت انحصاری برای هدست‌های VR کامپیوتر که از سرویس SteamVR استاندارد پشتیبانی می‌کند، عرضه خواهد شد. البته این رونمایی واکنش بسیاری از کاربرانی که اساسا با VR مخالف هستند را در پی داشته است. با توجه به اینکه استودیو ولو (Valve) با هر نسخه از سری Half-Life، موفق به شکستن سطح جدیدی از نوآوری در صنعت بازی شده است، انتظار می‌رود که با Half-Life: Alyx هم بتواند همین کار را تکرار کند. اظهار نظر فیل اسپنسر هم می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری به طرفداران بدهد که بتوانند تجربه‌ای خوب با Half-Life: Alyx و هدست‌های VR خود داشته باشند.

اما به‌نظر می‌رسد که Half-Life تنها مجموعه بزرگی نیست که روی VR تمرکز خواهد داشت. توئیتی با مضمون «Left 4 Dead VR واقعی است» منتشر شده است که نشان‌دهنده بازی جدید این مجموعه برای واقعیت مجازی است که البته استودیو ولو پیشتر هم در مورد آن صحبت کرده بود. این درحالی است که چندین سال بعد از کنسل شدن بازی Left 4 Dead 3، هنوز هم گزارش‌های زیادی مبنی بر بازی جدید این مجموعه منتشر می‌شود. حال بعد از این همه سال، انتشار بازی جدید این مجموعه برای VR اقدام جالبی به‌نظر می‌رسد و واکنش طرفداران هم جالب‌تر خواهد بود.

باتوجه به فعالیت‌های اخیر استودیو Valve، به‌نظر می‌رسد که این شایعه به‌واقعیت نزدیک باشد. نظرات خود را در مورد بازی واقعیت مجازی لفت فور دد با ما درمیان گذارید. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، واکنش طرفداران این مجموعه چه‌طور خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: