نظر-فیل-اسپنسر-در-مورد-بازی-Half-Life-Alyx

نظر فیل اسپنسر در مورد بازی Half-Life: Alyx و تجربه بازی‌های VR

توسط بهنام میرزائی در ۸ آذر ۱۳۹۸ , ۲۱:۴۴

نظر فیل اسپنسر در مورد بازی Half-Life: Alyx نشان از شگفت انگیز بودن این تجربه دارد و گویا وی چندان هم با VR مشکلی ندارد و آن را تحسین می‌کند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، شاید فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس مایل به اضافه شدن تجربه VR در کنسول نسل بعد خود یعنی ایکس باکس اسکارلت نباشد، اما این به‌معنای عدم استقبال وی از این فرمت بازی‌ها نیست. فیل اسپنسر در پاسخ به کاربری در توئیتر که به‌خاطر اظهار نظر اخیر وی در مورد VR شکایت کرده بود، اظهار داشت که او تابستان امسال موفق به تجربه بازی Half-Life: Alyx شده است و آن را شکفت انگیز توصیف کرد.

او قبل از اینکه به تجربه بازی Half-Life: Alyx اعتراف کرده و از شگفت‌ انگیز بودن این تجربه بگوید، در پاسخ به یک طرفدار اذعان کرد که شاید به‌نظر می‌رسد که وی کاملا با VR مخالف است، اما او این پلتفرم و تمام نوآوری‌های دیگری که در صنعت بازی رخ می‌دهند را تحسین می‌کند.

نظر-فیل-اسپنسر-در-مورد-بازی-Half-Life-Alyx

Half-Life: Alyx اولین بازی در طی این ۱۵ سال است که به جهان هالف لایف (Half-Life) می‌آید و سال آینده به‌صورت انحصاری برای هدست‌های VR کامپیوتر که از سرویس SteamVR استاندارد پشتیبانی می‌کند، عرضه خواهد شد. البته این رونمایی واکنش بسیاری از کاربرانی که اساسا با VR مخالف هستند را در پی داشته است. با توجه به اینکه استودیو ولو (Valve) با هر نسخه از سری Half-Life، موفق به شکستن سطح جدیدی از نوآوری در صنعت بازی شده است، انتظار می‌رود که با Half-Life: Alyx هم بتواند همین کار را تکرار کند. اظهار نظر فیل اسپنسر هم می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری به طرفداران بدهد که بتوانند تجربه‌ای خوب با Half-Life: Alyx و هدست‌های VR خود داشته باشند.

فکر می‌کنید که مایکروسافت در نسل بعد چه برنامه‌ای برای ورود به جمع بازی‌های VR خواهد داشت. نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: