سونی در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۹ نیز کنفرانس مطبوعاتی ندارد

توسط سید محمود حسینی در ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ , ۰۲:۰۱

بخش سرگرمی‌های شرکت سونی، برنامه‌های خود را برای حضور در Tokyo Game Show 2019 که درآسیا، ژاپن برگزار می‌شود، تشریح نمود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این رویداد از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریور در Makuhari Messe در Chiba ژاپن برگزار می‌شود. سونی در این رویداد و در غرفه پلی‌استیشن، بازی‌های زیادی را به نمایش خواهد گذاشت، اما بر خلاف سال‌های گذشته، آن‌ها در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نخواهند داشت.

این شرکت در اوایل سال جاری تصمیم گرفت تا به طور کامل E3 را نادیده بگیرد. این اتفاق پس از دهه ۹۰ میلادی، اولین باری‌ است که رخ می‌دهد. آن‌ها در این باره گفتند:

طرفداران PlayStation برای ما به معنای همه جهان هستند و ما می‌خواهیم مداوم نوآوری کنیم، متفاوت فکر کنیم و با کسب تجربه و روش‌های جدید، گیمرها را به وجد آوریم. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم تا امسال در E3 شرکت نکنیم.

سونی همچنین تصمیم گرفت که میزبان تجربه سالانه PlayStation خود نباشد، بنابراین TGS، تنها رویداد در تقویم سال ۲۰۱۹ می‌باشد که سونی در آن حضور دارد و نبود یک کنفرانس مطبوعاتی مورد انتظار از سونی در آن حس می‌شود.

اخیراً سونی برخی از جزئیات مقدماتی مرتبط با کنسول نسل بعدی خود را به اشتراک گذاشه که ما به صورت آزمایشی از آن به عنوان پلی استیشن ۵ نام می‌بریم. از این رو، این احتمال وجود دارد که شرکت سونی برگ برنده خود را در زمینه بازی های پلی استیشن رو نکند تا برای رویدادهای سال ۲۰۲۰ چیزی برای ارائه داشته باشد.

ولی صرف نظر از این مورد، سونی همچنان در رویداد TGS و در قسمت نمایش محصولات خود حضور خواهد داشت. غرفه پلی استیشن نمایشی از عناوین PS4 آینده مانند Final Fantasy VII Remake ،Nioh 2 و Call of Duty: Modern Warfare که «Sony Interactive Entertainment در ژاپن منتشر می‌کند» را پخش خواهد کرد و همچنین نسخه‌های نمایشی PlayStation VR را برای Space Channel 5 VR Kinda Funky News Flash! و Marvel’s Iron Man ارائه می‌کند.

در این رویداد همچنین یک نمایش بسیار بزرگ از دستاورد عظیم کوجیما یعنی Death Stranding وجود خواهد داشت و سونی میزبان یک مسابقه ویژه در Modern Warfare با حضور اعضای تیم‌های حرفه‌ای Esports خواهد بود.

این شرکت در طول نمایشگاه میزبان مجموعه‌ای از رویدادهای مرحله‌ای است که در آن توسعه دهندگان بازی‌های آینده را به نمایش می‌گذارند. این رویدادها به صورت زنده پخش خواهند شد و بنابراین به احتمال زیاد شاهد پیش‌نمایش‌های بیشتری از عناوینی مانند Nioh 2 و Final Fantasy VII Remake خواهیم بود. برنامه کامل رویدادهای مرحله‌ای و اطلاعات بیشتر در مورد ترکیب کامل بازی‌ها در غرفه پلی استیشن به زودی اعلام می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: