Gears 5

بازی Gears 5 بلندترین خط داستانی را در بین بازی‌های قبلی دارد

توسط محمد اسفندیار در ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , ۱۶:۰۰

همان طور که می‌دانید در یک ماه گذشته، اطلاعات زیادی از بازی Gears 5 و بخش چندنفره‌ی آن منتشر شد. اخیرا، آقای رایان کلیون (Ryan Cleven)، کارگردان بخش چندنفره‌ی بازی از استودیوی کوالیشن (Coalition)، در گفتگو با وب‌سایت Game Informer، به این نکته اشاره کرد که Gears 5 بزرگترین بازی ساخته شده در این سری است.در ادامه با اخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

وی اظهار داشت:

Gears 5، بزرگترین بازی سری Gears of War است. این بازی طولانی‌ترین بخش داستانی، حالت PvE و بزرگترین بخش Versus را خواهد داشت. تیم سازنده در استودیوی کوالیشن بسیار با استعداد است، اما تمرکز تیم باعث شده است که به این بازی ایمان داشته باشیم. آن‌ها به شدت به فکر این IP هستند و تلاش می‌کنند یک محصول با کیفیت را به طرفداران این سری ارائه دهند. هیچ گلوله‌ی جادویی وجود ندارد. این اعتمادی است که مردم به شما دارند. راد فرگوسن، رییس استودیو، گفته است که ما هر زمان که یک پروژه‌ی جدید را شروع می‌کنیم، آن را تکرار خواهیم کرد. وی به ما می‌گفت که: ” اگر می‌خواهید سریع به پیش بروید، پس تنها بروید. اگر می‌خواهید به دور دست بروید، با هم بروید.” این چیزی است که ما در استودیو به آن اعتقاد داریم. ما به اعتماد یکدیگر باور داریم و می‌توانیم بازدهی کار را بیشتر کنیم.

در ادامه‌ی این مصاحبه، کلیون به این نکته اشاره کرد که Gears 5 شامل لوت‌باکس و پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود.

وی ادامه داد:

هیچ پرداخت درون برنامه‌ای در بازی وجود ندارد. ما فکر می‌کنیم این تصمیم به آنچه که طرفداران به دنبال هستند، نزدیک‌تر است. ما در واقع فکر می‌کنیم که جلوتر از صنعتی هستیم که برخی مواقع در آن، چیزهایی ارائه می‌شود که مردم آن‌ها را دوست ندارند. ما می‌خواهیم تجربه‌ای به مردم ارائه دهیم که به دنبال آن هستند.

در انتها، وی تایید کرد که بخش سازنده‌ی نقشه (Map Builder)  که برای حالت PvE نمایش داده شده است، در دیگر حالت‌های چند نفره‌ی بازی نیز در دسترس خواهد بود.

ما می‌خواهیم از طرفداران یاد بگیریم که چگونه می‌خواهند بخش سازنده‌ی نقشه رشد کند. شما همیشه باید از چیزهایی مانند سازنده نقشه Escape استفاده کنید. اما ما می‌توانیم تجربیاتی را تصور کنیم که ما به عنوان سازنده‌ی بازی، به خاطر حجم بزرگی از خلاقیتی که طرفداران با خود به همراه دارند، هرگز به آن فکر نکردیم. ما می‌خواهیم این کار را انجام دهیم، بنابراین می‌خواهیم بخش سازنده‌ی نقشه را در همه‌ی حالت‌های بخش چندنفره قرار دهیم.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریورماه سال جاری (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: