گزارش محیط کاری توسط توسعه دهندگان بازی Call of Duty: Black Ops

توسط مهدی صبح در ۱۷ تیر ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۰

توسعه‌دهنده‌ی بازی Call of Duty: Black Ops یعنی Treyarch نسبت به گزارشات کارکنانش مبنی بر شرایط و محیط کاری بسیار سخت واکنش نشان داده است. مدیران استودیو، «دن بانتینگ» و «مارک گوردون» ایمیلی را برای کارکنان فرستاده‌اند که در آن قول داده شده است تا شرایط کار بهبود چشم‌گیری داشته باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو به توسعه دهندگان گفته تا اگر مشکلی داشتند با مدیران‌شان صحبت کنند و اگر نتیجه‌ای نگرفتند، شخصا به بانتینگ و گوردون گزارش دهند. این دو در گزارشی اظهار داشتند:

توسعه‌ی بازی هنر بسیار پیچیده‌ای است و به انسان‌های مختلف با مهارت‌های مختلف نیازمند است تا موفقیت آمیز باشد. این امر لازم است تا همه‌ی ما سیاست و فرهنگی را در استودیو به کار گیریم تا با تمام اعضای تیم با احترام رفتار شود.

در گزارش که عنوانش به این شکل است :«هزینه‌ی انسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4»، بسیاری از توسعه‌دهندگان سابق و حاضر از نحوه‌ی قرارداد بستن Treyarch با آن‌ها گلایه داشتند. به خصوص افرادی که قرارداد آن‌ها با تضمین کیفیت همراه است، می‌گویند که با آن‌ها به صورت متفاوت رفتار می‌شود.

توسعه‌دهندگان می‌گویند که به آن‌ها اطلاع داده‌اند تا با توسعه دهندگان دیگر واحدها ارتباط نداشته باشند و باید در پارکینگی جداگانه از واحدهای دیگر پارک کنند. همچنین آن‌ها گزارش ساعت کاری طولانی و نزدیک به ۷۰ ساعت در هفته را داده‌اند.

بازی Call of Duty برای سال ۲۰۱۹، عنوان جدید سری Modern Warfare از توسعه‌دهنده‌ی آن، Infinity Ward خواهد بود. این بازی اواخر ماه اکتبر برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: