عنوان Anthem

PGW 2018 | تماشا کنید: نمایش جدیدی از گیم‌پلی عنوان Anthem منتشر شد

توسط هومن فلاحی در ۷ آبان ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۰

به‌تازگی و در نمایشگاه Paris Games Week 2018، کمپانی Electronic Arts ویدیوی جدیدی از عنوان موردانتظار Anthem منتشر کرده است. در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

مدتی قبل شرکت BioWare خبر از انتشار ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بازی جهان باز خود یعنی Anthem داده بود. حال و در خلال برگزاری نمایشگاه Paris Games Week که همه‌ساله در اواخر ماه اکتبر در پاریس برگزار می‌شود، این استودیو در طی استریمی به طول بیست دقیقه که با حضور اعضای استودیو همراه بود مکانیک‌ها و مراحل جدیدی از دنیای اشتراکی بزرگ این بازی شوتر را به نمایش گذاشت.

این نمایش که در ابتدا یکی از ماموریت‌های اوایل بازی را نشان می‌دهد، در ادامه درگیری‌ها و سیستم مبارزه بازی را به نمایش می‌گذارد. پرواز و جنگیدن بازیکنان با لباس‌های مخصوص دنیای Anthem که با نام Exosuits شناخته می‌شود، به زره شخصیت IronMan شباهت زیادی دارد و الهام‌گیری طراحان این استودیو از این کارکتر دنیای کمیک برای طراحی زره‌ها را به نمایش می‌گذارد. به‌علاوه در طول این استریم توضیحات سازندگان بازی که درباره‌ی خلق این دنیا و مکانیک‌های گیم پلی این بازی که با عناصر آنلاین ترکیب شده را نیز شاهد هستیم. البته که این استودیو تایید کرد که این نمایش از نسخه‌ی آلفا بازی بوده و در نسخه‌ی نهایی تغییرات و بهبودهای زیادی را خواهیم دید.

استودیوی BioWare تایید کرده است که به زودی نمایش‌های بیشتری از گیم‌پلی این عنوان منتشر خواهد شد. هم‌چنین اخیرا دو تن از اعضای استودیو یعنی Ben Irving و Mike Gamble اعلام کرده‌اند که در ماه نوامبر میزبان نمایش استریم جدیدی از این عنوان خواهند بود.

عنوان موردانتظار Anthem در روز سوم اسفند امسال برای PS4 ،PC و Xbox One منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: