نظر قاطع شرکت Bethesda در مورد قابلیت Cross-play

نظر قاطع شرکت Bethesda در مورد قابلیت Cross-play

توسط کسری نیاول در ۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۱۱:۴۵

شرکت Bethesda نظر قاطعی در مورد قابلیت Cross-play یا قابلیت اجرا بازی‌ها بین پلتفرم‌های مختلف دارد. در نمایشگاه Gamescom معاون بازرگانی و روابط عمومی این شرکت «پت هینز» در مصاحبه‌ای با وبسایت Dualshockers در این مورد سخن گفت. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

«هینز» در مورد اینکه چگونه این شرکت با تولید کنندگان ارتباط برقرار کرده است می‌گوید:

اولین موردی که می‌خواهم مشخص کنم این است که من هیچ کدام یک از این پلتفرم‌ها را حذف نکردم. این بدین دلیل است که حذف کردن هر کدام از این پلتفرم ها عادلانه نیست.

او در ادامه توضیح می‌دهد که موارد زیادی وجود دارد که شرکت Bethesda باید در مورد آن به تولیدکنندگان کنسول‌ها توضیح دهد که آن‌ها نیاز دارند این موارد را تغییر دهند تا بتوان بازی‌ها را به کنسول‌های آن‌ها آورد و این مذاکرات همچنان ادامه دارد.

ما با تمامی همکارانمان در شرکت‌های مختلف نظیر مایکروسافت، سونی، اپل و گوگل در مورد بازی‌هایی که می‌سازیم و این بازی‌ها چه نیازی دارند صحبت می‌کنیم. به طور مثال در مورد بازی The Elder Scrolls Legends یا هر بازی دیگر با تمامی آن‌ها صحبت کرده‌ایم. در مورد خواسته‌هایمان و اینکه به چه چیزی در مورد این بازی فکر می‌کنیم.

«هینز» در ادامه می‌گوید که به شخصه امید دارد که در آینده همه پلتفرم‌ها به قابلیت cross-play مجهز شوند.

به نظر من این قابلیت نهایتاً عملی خواهد شد. زمانی که در مورد کنسول‌های نسل آینده صحبت می‌کنیم، به نظرم این جایی که دوست داریم تفاوت را احساس کنیم. تمامی پلتفرم‌ها به سوی این قابلیت حرکت کرده‌اند. در حال حاضر بازی‌هایی مثل Fortnite و PUBG را داریم که بر روی بسیاری از این پلتفرم‌ها قابل بازی کردن هستند.

«هینز» همچنین توضیح می‌دهد که شرکت Bethesda رویکردی صفر و یکی را در مواجه با قابلیت cross-play دارد و می‌خواهد که تمامی کاربران از این قابلیت استفاده کنند. بنابراین آن‌ها در این شرکت می‌خواهند که بازی که تولید می‌کنند بر روی همه پلتفرم‌ها قابل بازی کردن باشد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: