نسخه کامل بازی Middle-earth: Shadow of War معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۰

بازی Middle-earth: Shadow of War در پاییز سال گذشته از سوی استودیو «مونولیث» منتشر شد و این فرصت را در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند داستان حماسی در جهان خیالی و فانتزی «تالکین» را تجربه کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

حال، سازنده تصمیم گرفته تا یک بار دیگر به کسانی که هنوز بازی Middle-earth: Shadow of War را تجربه نکرده‌اند، فرصتی بدهد تا محتوای کامل آن را یک‌جا دریافت کنند. شرکت «برادران وارنر» نسخه Middle-earth: Shadow of War – Definitive Edition را برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی اعلام کرد. این نسخه، در تاریخ

نسخه Definitive Edition در تاریخ سه شنبه، ۶ شهریور عرضه می‌شود و شامل تمام محتوای پس از انتشار، به‌روزرسانی‌ها و غیره است. به‌طور خاص، این نسخه از بازی Middle-earth: Shadow of War علاوه بر همراه داشتن بازی اصلی، حاوی بسته‌های الحاقی Slaughter Tribe، Outlaw Tribe، Blade of Galadriel و Desolation of Mordor است.

هم‌چنین، در این نسخه شاهد تمام به‌روزرسانی‌ها و بهبودهای انجام شده برای بازی هستیم که از آخرین تغییرات آن می‌توان به حذف سیستم پرداخت درون برنامه اشاره کرد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Middle-earth: Shadow of War در حال حاضر برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: