آپدیت ۲.۱ بازی Hunt: Showdown هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۷ تیر ۱۳۹۷ , ۱۰:۴۵

در طول نمایشگاه E3 2018، استودیو «کرایتک» از چندین محتوای جدید برای بازی Hunt: Showdown رونمایی کرد. بخشی از این موارد از طریق آپدیت نسخه ۲.۰ طی چند هفته قبل عرضه شد و حالا نسخه ۲.۱ عرضه شده که شامل بقیه محتوای معرفی شده‌ای است که سازنده از آن صحبت کرده بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به‌روزرسانی ۲.۱ حجمی معادل ۱.۸ گیگابایت هم‌اکنون در دسترس است، اما با توجه به حجم کمی که دارد، موارد جدیدی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. اول از همه، این به‌روزرسان چندین اسلحه جدید را به بازی Hunt: Showdown اضافه می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به تیرکمان، چاقوی پرتابی، تیرهای سمی برای تیرکمان، تبر و غیره اشاره کرد.

علاوه بر این، دو ویژگی جدید با نام‌های Bolt Thrower و Bolt Seer برای کسانی که از تیرکمان استفاده می‌کنند اضافه شده است. استودیو سازنده، هم‌چنین دو ویژگی درخواستی که توسط کاربران عنوان شده بود را نیز به بازی اضافه کرد. اولین مورد، مربوط به اضافه شدن مِه به سیستم آب و هوایی بازی است که طی برخی ماموریت‌ها وجود خواهد داشت. مورد بعدی، اضافه شدن Spectator Mode است که برای کسانی که کشته می‌شوند، می‌تواند قابل استفاده باشد.

در ادامه، «لوئیک ریموند» تهیه‌کننده بخش خدمات بازی Hunt: Showdown درمورد کار کردن با جامعه بازیکنان برای بهبود بازی صحبت‌هایی ارائه کرد:

مشاهده واکنش کاربران و همکاری نزدیک با بازخوردهای آن‌ها برای پیدا کردن مسیر درست بازی یک روند باورنکردنی است. این مورد به‌نظر می‌رسد یک فرآیند همکاری کاملا سازنده است که موجب سرگرم‌کننده‌ بودن و بهتر شدن بازی می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: