بازی Code Vein تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد

توسط سهیل حسینی در ۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ۲۲:۴۵

امروز، «باندای نامکو» از طریق یک اعلامیه مطبوعاتی اعلام کرد بازی Code Vein تاریخ انتشار این عنوان با تاخیر روبرو شده و به سال ۲۰۱۹ منتقل شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر بدون هیچ‌گونه اطلاعات اضافی نظیر تاریخ جدید انتشار یا غیره است و در حال حاضر فقط می‌دانیم بازی Code Vein به سال بعد موکول شد. دلیل این تاخیر هم ساده هست؛ تیم سازنده قصد دارد وقت بیشتری برای ساخت داشته باشد تا بتواند در نهایت بازی با کیفیت‌تری را ارائه کرده و بتواند انتظار طرفداران را نیز برآورده کند.

آقای «اریک هارتنس»، مدیر بخش بازاریابی شعبه آمریکایی باندای نامکو درمورد این تصمیم توضیحاتی ارائه کرد:

Code Vein در طی ۹ ماه گذشته، تعداد زیادی بازخورد مثبت از طرف هواداران دریافت کرده و با توجه به این نگرش مثبتی که هم‌اکنون درمورد بازی وجود دارد، تصمیم گرفتیم تا انتشار این عنوان را به تعویق انداخته تا تلاش بیشتری به منظور برآورده کردن نیاز طرفداران انجام دهیم. این یک تصمیم دشوار بود، اما احساس می‌کنیم که کار درست را انجام داده‌ایم.

پیش از این، بازی Code Vein قرار بود برای منطقه ژاپن در تاریخ پنج شنبه، ۵ مهر و نسخه اروپا در جمعه، ۶ مهر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود که با این تاخیر، باز هم باید منتظر بمانیم.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: